Рома — Мілан — 1:1. Чемпіонат Італії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 21:07 29 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Мілан — 1:1. Чемпіонат Італії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Мілан (Італія).

Рома - Милан - 1:1. Чемпионат Италии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаРома - Милан - 1:1. Чемпионат Италии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 32-й тур

Рома (Рим) — Мілан (Італія) — 1:1 (0:0)
Голи: Абрахам (90+3) — Салемакерс (90+7)

Попередження: Томорі (15), Матіч (24), Ібаньєс (71), Крунич (75), Крістанте (84)

Огляд матчу Рома — Мілан:

Захоплива гра між AS Roma та AC Milan відбулася на легендарному «Стадіо Олімпіко» в рамках ліги Серії А. Матч закінчився внічию 1:1, але в ньому не бракувало дій. Вболівальники перебували на краю своїх місць, очікуючи голу від будь-якої з команд. Перша половина гри закінчилася з рахунком 0:0, але не обійшлося без захопливих моментів. На 15-й хвилині «Рома» зробила заміну, випустивши М. Кумбуллу замість Е. Бове. Незабаром після цього гравець «Мілана» Ф. Томорі отримав жовту картку.

Н. Матіч із «Роми» також отримав жовту картку на 24-й хвилині. На початку другого тайму обидві команди вийшли на поле зі свіжими силами. Ф. Томорі (AC Milan) був замінений на М. Тіава на 46-й хвилині. А. Белотті з «Роми» був замінений на С. Ель-Шаараві на тій самій хвилині. Б. Діас вийшов замість А. Саелемакерса у складі «Мілана» на 56-й хвилині. Напруга тільки зросла на 71-й хвилині, коли гравець «Роми» Роджер Ібаньєс отримав жовту картку. На 73-й хвилині «Мілан» зробив дві заміни, замінивши І. Беннасера на К. Де Кетелере, а С. К’яєра на П. Калулу. Р. Крунич із «Мілана» також отримав жовту картку на 75-й хвилині, а Б. Крістанте з «Роми» — на 84-й хвилині. Обидві команди продовжували домагатися голу, хоча хвилини йшли. AC Milan зробив останню заміну на 88-й хвилині, випустивши О. Жиру замість Д. Орігі. На 89-й хвилині Е. Бове з «Роми» замінив М. Камара. Хвилювання досягло свого апогею на останніх хвилинах гри. На 90-й хвилині гравцеві «Роми» Т. Абрахаму вдалося забити гол, вивівши свою команду вперед. Однак А. Салемакерс із «Мілана» не збирався поступатися. Коли до кінця матчу залишалися лічені секунди, він забив рівний гол для своєї команди, що призвело до нічиєї 1:1. AS Roma зробив останню заміну в грі: Т. Абрахам вийшов замість О. Сольбаккена. Гра закінчилася тим, що обидві команди заробили по одному очку. Це була напружена і захоплива гра від початку до кінця, і вболівальники з нетерпінням чекали матчу-реваншу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Рома, Мілан — Кремонезе.