Шальке — Вердер — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 21:30 29 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Шальке (Гельзенкірхен) і ... Шальке — Вердер — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Шальке (Гельзенкірхен) і Вердер (Бремен).

Шальке - Вердер - 2:1. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаШальке - Вердер - 2:1. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 30-й тур

Шальке (Гельзенкірхен) — Вердер (Бремен) — 2:1 (0:1)
Голи: Зепп ван ден Берг (81), Дрекслер (90+2) — Марвін Дакш (18)

Предупредження: Дж. Стадія (28), Велькович (57), Том Краус (66), Марвін Дакш (68), Майя Йошида (75), Зепп ван ден Берг (85)

Огляд матчу Шальке — Вердер:

ФК «Шальке 04», відігравшись після поразки в першому таймі, здобув перемогу над бременським «Вердером» із рахунком 2:1 на стадіоні «VELTINS-Arena» в нещодавньому матчі Бундесліги. У першому таймі бременський «Вердер» узяв гру під свій контроль, забивши єдиний гол у матчі на 18-й хвилині зусиллями М. Дакша. Футболіст «Шальке 04» Т. Краусс отримав жовту картку на 66-й хвилині, а гравці «Вердера Бремена» Я. Стаге і М. Велькович отримали жовті картки раніше в матчі. У другому таймі обидві команди зробили заміни, щоб спробувати змінити хід гри.

Вердер Бремен зробив дві заміни на 67-й і 76-й хвилинах, а ФК Шальке 04 зробив три заміни на 74-й, 75-й і 87-й хвилинах. Саме С. ван ден Берг із ФК «Шальке 04» забив гол на 81-й хвилині, поклавши початок поверненню господарів поля. Попри отримання жовтої картки на 85-й хвилині, ван ден Берг зміг допомогти своїй команді здобути перемогу, забивши гол на останній хвилині на 90-й хвилині, якому асистував Д. Дрекслер. Загалом, матч проходив у впертій боротьбі, обидві команди демонстрували сильну оборону. Перемога ФК «Шальке 04» над бременським «Вердером», безсумнівно, підвищить упевненість команди, яка прагне піднятися вгору по турнірній таблиці Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Майнц — Шальке, Вердер — Баварія.