Торіно — Аталанта — 1:2. Чемпіонат Італії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-29 23:45 29 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і ... Торіно — Аталанта — 1:2. Чемпіонат Італії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і Аталанта (Бергамо).

Торино - Аталанта - 1:2. Чемпионат Италии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаТорино - Аталанта - 1:2. Чемпионат Италии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 32-й тур

Торіно (Турин) — Аталанта (Бергамо) — 1:2 (0:1)
Голи: Санабрія (75) — Давіде Дзаппакоста (34), Сапата (88)

Попередження: Rodriguez (31), Дж. Л. Паломіно (81)

Огляд матчу Торіно — Аталанта:

Це була захоплива зустріч між «Торіно» та «Аталантою» в Серії А, яка відбулася на «Стадіо Олімпіко Гранде Торіно». У матчі було все, на що може сподіватися футбольний уболівальник, обидві команди доклали гідних зусиль. Наприкінці матчу перемогла «Аталанта», вигравши з рахунком 2:1. У першій половині матчу «Аталанта» домінувала, чинячи сильний тиск на «Торіно». На 31-й хвилині Р. Родрігес, гравець «Торіно», був покараний жовтою карткою за фол в обороні. Лише за кілька хвилин, на 34-й хвилині, Д. Дзаппакоста з «Аталанти» забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу 1:0. На початку другого тайму «Торіно» швидко зробив першу заміну, випустивши Ю. Карамоха замість Н. Влашича. Цей хід, схоже, пішов їм на користь, оскільки вони почали чинити тиск на оборону «Аталанти». «Аталанта» теж зробила першу заміну: Р. Хойлунд замінив Д. Сапату на 52-й хвилині.

Однак саме друга заміна, М. Пасаліч замість Ж. Бога на 53-й хвилині, змінила хід матчу. На 62-й хвилині «Торіно» зробив подвійну заміну, замінивши Р. Родрігеса і К. Лінетті на М. Воєводу і С. Річчі відповідно. Аталанта" теж зробила заміну, випустивши на 65-й хвилині Дж. Зусилля «Торіно» нарешті окупилися на 75-й хвилині, коли А. Санабрія забив чудовий гол, зрівнявши рахунок — 1:1. Однак цього виявилося недостатньо, «Аталанта» вийшла вперед, забивши пізній гол на 88-й хвилині, коли Д. Сапата забив свій другий м’яч у матчі. Матч не обійшовся без жовтих карток: на 81-й хвилині був вилучений гравець «Аталанти» Ж. Л. Паломіно. Торіно зробив останню заміну на 89-й хвилині, випустивши П. Пеллегрі замість А. Санабрії. Зрештою, перемога дісталася «Аталанті» з рахунком 2:1. Однак «Торіно» може втішитися тим, що вони показали блискучу гру проти однієї з найсильніших команд ліги. На вболівальників чекав захопливий матч, у якому обидві команди виклалися на полі на повну.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сампдорія — Торіно, Аталанта — Спеція.