Барселона — Бетіс — 4:0. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 00:00 29 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і ... Барселона — Бетіс — 4:0. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

29 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Бетіс (Севілья).

Барселона - Бетис - 4:0. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистикаБарселона - Бетис - 4:0. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 32-й тур

Барселона (Іспанія) — Бетіс (Севілья) — 4:0 (3:0)
Голи: Крістенсен (14), Левандовскі (36), Рафінья (39), Гвідо Родрігес (82)

Попередження: Гонсалес (24), Гонсалес (33), M. Пеллегріні (35)

Огляд матчу Барселона — Бетіс:

«Барселона» зустрілася з «Реал Бетісом» у матчі Ла Ліги, який проходив на чудовому стадіоні Spotify Camp Nou. Від самого початку матчу «Барселона» домінувала в грі, а її атакувальні гравці постійно створювали проблеми для оборони суперника. Перша важлива подія в матчі сталася на 12-й хвилині, коли гравець «Реал Бетіс» Луїс Феліпе був замінений на Гонсалеса. Тиск «Барселони» окупився на 14-й хвилині, коли А. Крістенсен забив перший гол у матчі. Цей гол поклав початок натиску «Барселони», яка продовжувала чинити тиск на команду «Реал Бетіс», яка зазнавала труднощів. На 24-й хвилині Гонсалес отримав жовту картку за необдуманий виклик. Ситуація погіршилася для «Реал Бетіс» на 33-й хвилині, коли Гонсалес отримав другу жовту картку за матч, що призвело до його вилучення. У результаті на полі залишилися тільки десять гравців «Реал Бетіса». Кілька миттєвостей потому жовту картку отримав і М. Пеллегріні. Барселона продовжувала атакувати, і на 36-й хвилині Р. Левандовскі включився в гру, забивши другий гол Барселони. За цим швидко пішов третій гол «Барселони» на 39-й хвилині, який забив Рафінья.

Перший тайм закінчився з рахунком 3:0 на користь «Реал Бетіс». На початку другого тайму «Реал Бетіс» спробував відігратися, зробивши дві заміни, але «Барселону» було не залякати. На 59-й хвилині «Барселона» зробила першу заміну: А. Крістенсен був замінений на М. Алонсо, а Ф. де Йонг замінив А. Фаті. На 64-й хвилині «Реал Бетіс» зробив ще дві заміни: А. Перес і Х. Міранда вийшли замість Абнера і Хоакіна відповідно. Барселона також зробила дві заміни на 73-й хвилині, коли Педрі та Рафінья були замінені на Ф. Кессі та О. Дембеле. Реал Бетіс зробив п’яту заміну на 75-й хвилині, коли С. Каналес був замінений на Хуанмі, але Барселона продовжувала рішуче оборонятися. Однак на 82-й хвилині ситуація прийняла несподіваний оборот, коли Г. Родрігес забив власний гол, збільшивши перевагу «Барселони» до чотирьох м’ячів. На останніх хвилинах матчу «Барселона» провела останню заміну, коли Гаві замінив Л. Ямала. Матч закінчився впевненою перемогою «Барселони», яка забила чотири м’ячі, тоді як «Реал Бетіс» не зміг забити. Це була вражаюча перемога команди «Барселона», яка дала їхнім уболівальникам багато приводів для радості.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Осасуна, Атлетік — Бетіс.