Фулгем — Ман.Сіті — 1:2. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 18:19 30 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулхем (Англія) і ... Фулгем — Ман.Сіті — 1:2. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулхем (Англія) і Ман.Сіті (Англія).

Фулхэм - Ман.Сити - 1:2. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаФулхэм - Ман.Сити - 1:2. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 34-й тур

Фулхем (Англія) — Ман.Сіті (Англія) — 1:2 (1:2)
Голи: Вінісіус (15) — Голанд (3), Х. Альварес (36)

Попередження: Тете (70), Гріліш (70), Ederson (90+7), Вокер (90+9)

Огляд матчу Фулгем — Ман.Сіті:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Фулгем» зустрівся з «Манчестер Сіті» на стадіоні «Крейвен Коттедж» у напруженій і захопливій грі для обох уболівальників. Від самого початку було зрозуміло, що обидві команди жадають перемоги, а «Манчестер Сіті» здобув право на пенальті всього через 3 хвилини після початку гри. Його майстерно реалізував Е. Хааланд, забезпечивши гостям ранню перевагу. Однак «Фулгем» не дозволив цій невдачі затьмарити їхній настрій, і всього через 12 хвилин їм вдалося зрівняти рахунок завдяки ефектному голу Карлоса Вінісіуса. Вражаюча демонстрація майстерності та витонченості нападника не залишила воротареві «Манчестер Сіті» Едерсону шансів врятувати удар. Однак «Манчестер Сіті» не заспокоївся і продовжував іти вперед у пошуках другого голу. Їхня наполегливість окупилася на 36-й хвилині, коли Х. Альварес забив чудовий гол, завдяки якому гості повели 2:1 у перерві.

Попри всі зусилля, «Фулгем» не зміг зрівняти рахунок у другому таймі. І це незважаючи на надихаючі заміни менеджера Скотта Паркера, який ввів у гру Т. Кейрні, М. Соломона, Д. Джеймса, С. Лукіча і Х. Ріда в надії змінити траєкторію гри і здобути таке необхідне очко. Водночас «Манчестер Сіті» зробив кілька грамотних замін, випустивши на 83-й хвилині П. Фодена і Б. Сільву замість Р. Махна. Сільву замість Р. Махреза і Ж. Альвареса. Гра, однак, не обійшлася без суперечок. Обидві команди отримали жовті картки наприкінці гри: К. Тете і Дж. Гріліш із «Фулхема» та Едерсон і К. Вокер із «Манчестер Сіті» були попереджені. Незважаючи на це, гра залишалася дуже конкурентною і цікавою від початку до кінця, і в підсумку «Манчестер Сіті» здобув важку перемогу над «Фулгемом» з рахунком 2:1. У результаті «Манчестер Сіті» продовжив свій безпрограшний початок сезону Прем’єр-ліги, а «Фулгем», безсумнівно, буде розчарований тим, що не зміг нічого винести з гри, в якій він виклався на повну.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулхем — Лестер, Ман.Сіті — Лідс.