Монако — Монпельє — 0:4. Чемпіонат Франції, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 18:21 30 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і ... Монако — Монпельє — 0:4. Чемпіонат Франції, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і Монпельє (Франція).

Монако - Монпелье - 0:4. Чемпионат Франции, 33-й тур. Обзор матча, статистикаМонако - Монпелье - 0:4. Чемпионат Франции, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 33-й тур

Монако (Франція) — Монпельє (Франція) — 0:4 (0:1)
Голи: Арно Нордін (28)

Предупредження: Бен Йеддер (37), Маріпан (45+1), K. Kouyate (58)

Огляд матчу Монако — Монпельє:

Монако і Монпельє зустрілися в матчі Ліги 1 на стадіоні «Стад Луї II». У перерві рахунок був 0:1 на користь «Монпельє», а до кінця матчу рахунок став 0:4 на користь команди гостей. Давайте подивимося, як розвивалися події. На 28-й хвилині гравець «Монпельє» А. Нордін забив перший гол у матчі. На 37-й хвилині жовту картку отримав гравець «Монако» В. Бен Йеддер, а на 45-й хвилині жовту картку отримав Г. Маріпан. У перерві рахунок був 0:1. На початку другого тайму «Монако» зробив три швидкі заміни. Е. Діоп був замінений на К. Діатту, К. Волланд вийшов замість Е. Бен Сегіра, а А. Головін звільнив місце для І. Якобса, все на 46-й хвилині. Г. Маріпан був замінений на К. Маціму на 51-й хвилині, а К. Куяте з «Монпельє» отримав жовту картку на 58-й хвилині. Монпельє збільшив свою перевагу на 65-й хвилині завдяки голу Ф. Мауасса.

Потім вони зробили першу заміну в другому таймі: В. Хазрі замінив К. Файада на 70-й хвилині. Потім відбулася друга заміна «Монпельє»: замість Ф. Мауасса вийшов С. Мавідіді. На 71-й хвилині «Монпельє» випустив на поле Л. Леруа, замінивши Ж. Шотара. На 72-й хвилині А. Нордін забив свій другий гол у грі, довівши перевагу «Монпельє» до трьох м’ячів. Вони ще більше збільшили свою перевагу завдяки голу С. Мавідіді на 79-й хвилині. Потім «Монпельє» зробив ще дві заміни: Е. Вахі замінив В. Жермена на 83-й хвилині, а потім А. Нордін був замінений на А. Гегена. Гегена. Монако зробив останню заміну на 84-й хвилині: К. Енріке був замінений на Е. Матазо. Матч закінчився з рахунком 0:4. Незважаючи на зусилля «Монако» у другому таймі, сильна гра «Монпельє» принесла їм заслужену перемогу. Наступного разу, коли ці команди зустрінуться віч-на-віч, «Монако» буде прагнути чинити більш серйозний опір, а поки «Монпельє» може святкувати свою перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Анже — Монако, Ліон — Монпельє.