Клермон — Реймс — 1:0. Чемпіонат Франції, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 18:22 30 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — Реймс — 1:0. Чемпіонат Франції, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і Реймс (Франція).

Клермон - Реймс - 1:0. Чемпионат Франции, 33-й тур. Обзор матча, статистикаКлермон - Реймс - 1:0. Чемпионат Франции, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 33-й тур

Клермон (Франція) — Реймс (Франція) — 1:0 (1:0)
Голи: Греджон Кієй (4)

Предупредження: Ф. Балогун (80), Маршалл Мунеці (89+3)

Огляд матчу Клермон — Реймс:

У напруженому матчі між командами «Клермон Фут» і «Реймс» у Лізі 1 напруга була високою, оскільки обидві команди наполегливо боролися за перемогу. Матч проходив на стадіоні Stade Gabriel Montpied, домашньому полі «Клермон Фут».

Із самого початку було зрозуміло, що обидві команди налаштовані на перемогу. Однак саме «Клермон Фут» взяв першу кров на 4-й хвилині матчу. Г. К’єї став головним героєм моменту, забивши вирішальний гол і вивівши господарів уперед. Реймс щосили намагався зрівняти рахунок, але їхні зусилля були припинені добре організованою обороною «Клермон Фут». На 43-й хвилині гравець «Реймса» В. Стілл отримав жовту картку, після чого перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Клермон Фут». У другому таймі «Реймс» виглядав більш небезпечно: на 65-й хвилині К. Серхуїс вийшов на заміну замість Т. Фокета. Однак, попри всі зусилля, їм не вдалося влучити у площину воріт. Клермон Фут зробив кілька замін, щоб зміцнити свою перевагу: на 70-й хвилині С. Хауї замінив Мухаммеда. Хауї замінив Мухаммед Чам, а ще за хвилину Ю. Маньїн був замінений на Е. Рашані. Реймс спробував переломити хід матчу, випустивши на поле К. Думбія і Т. Де Смета на 84-й і 85-й хвилинах відповідно, але було занадто пізно. На 80-й хвилині Ф. Балогун із «Реймса» отримав жовту картку, а М. Ветеска з «Клермон Фут» на тій же хвилині отримав червону картку. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Клермон Фут». Господарі можуть пишатися своєю грою, а Реймс шкодуватиме про втрачені можливості. Загалом, це був захопливий матч, який тримав уболівальників у напрузі до самого кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осер — Клермон, Реймс — Лілль.