Наполі — Салернітана — 1:1. Чемпіонат Італії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 18:27 30 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Салернітана — 1:1. Чемпіонат Італії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Салернітана (Італія).

Наполи - Салернитана - 1:1. Чемпионат Италии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаНаполи - Салернитана - 1:1. Чемпионат Италии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 32-й тур

Наполі (Неаполь) — Салернітана (Італія) — 1:1 (0:0)
Голи: М. Олівера (62) — Б. Діа (84)

Предупредження: Зелінські (55), М. Олівера (71), Флавій Данилюк (73), Л. Пірола (75)

Огляд матчу Наполі — Салернітана:

На «Стадіо Дієго Армандо Марадона» відбувся захопливий матч між «Наполі» та «Салернітаною». Коли обидві сторони відчайдушно прагнули перемоги, матч закінчився з рахунком 1:1. У матчі було багато замін і карток. Перша половина матчу закінчилася безгольовим результатом, обидві команди намагалися прорвати оборону суперника. А. Кандрева із «Салернітани» вийшов на заміну першим у матчі на 46-й хвилині, замінивши Е. Ботейма. Жовті картки отримали П. Зелінські з «Наполі» на 55-й хвилині та М. Олівера на 71-й хвилині. На 60-й хвилині гравець «Наполі» Х. Лосано був замінений на Е. Ельмаса, а на наступній хвилині П. Зелінські був замінений на Г. Распадорі. На 62-й хвилині «Наполі» вирвав перемогу завдяки голу М. Олівери.

Салернітана відповіла численними замінами, включно з Д. Брадаріча, Т. Вільєну, К. П’ятека та П. Маццоккі, але лише на 84-й хвилині їм вдалося забити гол. Б. Діа забив еквалайзер за «Салернітану», і матч закінчився внічию 1:1. У матчі відбулися пізні заміни в обох команд: Ф. Данилюк із «Салернітани» був замінений на М. Ловато на 86-й хвилині, а С. Лоботка з «Наполі» був замінений на Г. Сімеоне, а А. З. Ангісса — на Т. Ндомбеле на 89-й і 90-й хвилинах відповідно. Матч набув несподіваного обороту на 90-й хвилині, коли гравець «Салернітани» П. Соуза отримав червону картку. Незважаючи на чисельну перевагу, «Наполі» не зміг скористатися ситуацією, і матч закінчився внічию. Обидві команди грали добре протягом усього матчу, але жодна з них не змогла вийти вперед. Матч продемонстрував чудовий футбол і став цікавим видовищем для вболівальників. Буде цікаво подивитися, як обидві команди виступлять у майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Наполі, Салернітана — Фіорентина.