Баварія — Герта — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 18:30 30 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — Герта — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Герта (Берлін).

Бавария - Герта - 2:0. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаБавария - Герта - 2:0. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 30-й тур

Баварія (Мюнхен) — Герта (Берлін) — 2:0 (0:0)
Голи: Гнабрі (69), Коман (79)

Предупредження: Горецка (25), Канселу (68)

Огляд матчу Баварія — Герта:

На стадіоні «Альянц Арена» відбувся довгоочікуваний матч між мюнхенською «Баварією» та берлінською «Гертою» в рамках Бундесліги. Вболівальники з нетерпінням чекали на гру між двома командами, які завжди ведуть хорошу боротьбу на полі. Не гаючи часу, матч розпочався, і «Баварія» вийшла вперед, домінуючи у володінні м’ячем. Перша половина гри була напруженою, адже обидві команди намагалися забити. Однак, незважаючи на всі зусилля, на перерву команди пішли за рахунку 0:0. Мюнхенська «Баварія» була незадоволена результатом і в другому таймі вийшла вперед. Тренер зробив першу заміну, Лерой Сане замінив Леона Горецку. Берлінська «Герта» також зробила дві заміни: Йезая Нганкама замінив Чідера Ежуке, а Фіте Нідерлехнера — Вуйонг Канга. Зміни у складі обох команд, схоже, не вплинули на результат, оскільки «Баварія» продовжила послідовну атаку проти своїх суперників. На 61-й хвилині тренер «Баварії» зробив подвійну заміну: Серж Гнабрі замінив Садіо Мане, а Джамал Мусіала звільнив місце для Раяна Гравенберха.

Заміна принесла свої плоди: «Баварія» досягла успіху завдяки чудовому голу Гнабрі на 69-й хвилині. Берлінська «Герта» провела ще одну заміну: Максиміліан Міттельштадт вийшов замість Інгмара Мази, а Хуан Кансело отримав жовту картку на 68-й хвилині. Мюнхенська «Баварія», вирішивши збільшити свою перевагу, зробила ще одну заміну: Ніколас Мазрауї замінив Йосипа Станішича на 74-й хвилині. «Баварія» продовжувала домінувати в грі, і їхні зусилля окупилися, коли Кінгслі Коман забив гол на 79-й хвилині, забезпечивши перевагу своїй команді. Матч закінчився з рахунком 2:0, і «Баварія» вийшла переможницею. Насамкінець слід зазначити, що матч між «Баварією» та берлінською «Хертою» був захопливим поєдинком, який уболівальники не скоро забудуть. Завдяки двом видатним голам Сержа Гнабрі та Кінгслі Комана «Баварія» продемонструвала свою майстерність на полі й те, чому вона завжди становить загрозу для своїх суперників. Берлінська «Герта», з іншого боку, чинила гідний опір, але в підсумку не змогла завадити «Баварії» здобути чергову перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вердер — Баварія, Герта — Штутгарт.