Вільярреал — Сельта — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 19:15 30 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал — Сельта — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Сельта (Віго).

Вильярреал - Сельта - 3:1. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистикаВильярреал - Сельта - 3:1. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 32-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Сельта (Віго) — 3:1 (2:1)
Голи: Н. Джексон (2), Н. Джексон (12), Р. Террац (70) — Йорген Странд Ларсен (29)

Попередження: Етьєн Капуе (22), Сеферович (25), K. Vazquez (45+1), Нуньєс (49), Ренато Тапіа (54)

Огляд матчу Вільярреал — Сельта:

«Вільярреал» і «Сельта Віго» зійшлися в захоплюючому поєдинку Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де ла Сераміка». Вільярреал вийшов уперед, забивши два голи в перші 12 хвилин завдяки голу Н. Джексона. Однак «Сельта Віго» не здавалася і зуміла відігратися на 29-й хвилині завдяки голу Я. Ларсена. Ларсена. У першому таймі гравці обох команд також отримали кілька жовтих карток. «Вільярреал» Е. Капуе отримав жовту картку на 22-й хвилині, а «Сельта Віго» Х. Сеферовіч і К. Васкес — на 25-й і 45-й хвилинах відповідно. У другому таймі «Вільярреал» продовжував домінувати у грі і в підсумку забив третій гол на 70-й хвилині зусиллями Р. Террата.

У грі також стався шквал замін з обох сторін, до того ж «Сельта Віго» зробила три заміни лише на 63-й хвилині. Вільярреал зробив дві заміни на 63-й хвилині, випустивши С. Чуквуезе і Х. Хассана, а потім ще дві на 64-й хвилині, коли Е. Капуе був замінений на А. Баену. Баену. Н. Джексон, який раніше забив два голи, також був вилучений на 75-й хвилині замість М. Трігуероса, а Ю. Піно замінив А. Педрасу на 85-й хвилині. Сельта Віго також зробила дві заміни на 72-й хвилині, випустивши Ф. Серві та М. Родрігеса. На 79-й хвилині вони зробили ще дві заміни, замінивши Я. Ларсена на Г. Пасьєнсію. Гра закінчилася з рахунком 3:1 на користь «Вільярреала», який упродовж усієї гри почувався комфортно. Ця перемога дозволила їм посісти хорошу позицію в лізі, а «Сельті Віго» доведеться перегрупуватися і повернутися сильнішою в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Вільярреал, Гетафе — Сельта.