Ліверпуль — Тоттенгем — 4:3. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 20:30 30 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Тоттенгем — 4:3. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Тоттенгем (Лондон).

Ливерпуль - Тоттенхэм - 4:3. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Тоттенхэм - 4:3. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 34-й тур

Ліверпуль (Англія) — Тоттенгем (Лондон) — 4:3 (3:1)
Голи: К. Джонс (3), Діас (5), Мохамед Салах (15), Діого Хота (90+5) — Кейн (39), Сон Хин Мін (77), Рішарлісон (90+3)

Попередження: Сон Хин Мін (52), Конате (70), Діого Хота (81), Мілнер (90+1), Рішарлісон (90+4)

Огляд матчу Ліверпуль — Тоттенгем:

Матч Прем’єр-ліги між «Ліверпулем» і «Тоттенгемом» на «Анфілді» тримав уболівальників у напрузі від початку до кінця. Рахунок 3:1 у перерві припускав легку перемогу «Ліверпуля», але в другому таймі «Тоттенгем» наполегливо чинив опір і ледь не вирвав нічию. Матч почався з інтенсивних атак «Ліверпуля», і незабаром вони були винагороджені голом молодого півзахисника Кертіса Джонса на 3-й хвилині. Лише через дві хвилини «Ліверпуль» повів у рахунку 2:0 після фантастичного фінішу Луїса Діаса. На початку гри «Тоттенгем» виглядав не в своїй тарілці, але на 15-й хвилині було призначено пенальті після нерозважливої помилки захисника «Ліверпуля». Гаррі Кейн вийшов на поле для виконання пенальті і не помилився, відправивши м’яч повз воротаря «Ліверпуля». Перед самою перервою «Тоттенгем» подарував собі проблиск надії, забивши ще один гол від Кейна. У перерві «Ліверпуль» вів з рахунком 3:2, але було зрозуміло, що «Тоттенгем» отримав імпульс для початку другого тайму. «Тоттенгем» почав другий тайм яскраво, але їхнім надіям було завдано удару, коли Сон Хин-Мін отримав жовту картку на 52-й хвилині. Ліверпуль скористався цим і зробив дві швидкі заміни: Гарві Елліотт і Луїс Діас замінили Діого Жоту і Джордана Гендерсона.

Тоттенгем відповів власною заміною, випустивши Доніелла Малена замість П’єра-Еміля Гойбйорга на 66-й хвилині. Це, здавалося, надихнуло нападників «Тоттенхема», і Сон Хин-Мін забив третій гол у матчі на 77-й хвилині. «Ліверпуль» Юргена Клоппа став виглядати все більш нервовим, оскільки на 81-й хвилині отримав ще одну жовту картку Діого Жота. Тоттенгем перехопив ініціативу і зробив дві пізні заміни на 85-й і 90-й хвилинах, випустивши Олівера Скіппа та Арнаута Данжуму замість Філіпе Коутіньйо та Емерсона Рояля відповідно. Ліверпуль також зробив дві заміни: Кертіс Джонс звільнив місце для Джеймса Мілнера на 87-й хвилині, а Коді Гакпо замінив Дарвіна Нуньєса на 73-й хвилині. Здавалося, що «Тоттенгем» вирвав нічию на останніх хвилинах гри, коли Річарлісон забив четвертий гол на 90-й хвилині. Однак «Ліверпуль» не встояв і забив останній гол завдяки голу Діого Жоти на останніх секундах матчу. Підсумковий рахунок 4:3 на користь «Ліверпуля» став свідченням чудового футболу, показаного обома командами. Цей матч увійде до списку найзахопливіших і найдраматичніших матчів Прем’єр-ліги в цьому сезоні, і було приємно спостерігати за майстерністю і рішучістю «Ліверпуля» і «Тоттенхема» на «Анфілді».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Брентфорд, Тоттенгем — Кр-л Пелас.