Вольфсбург — Майнц — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 20:31 30 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і ... Вольфсбург — Майнц — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і Майнц (Німеччина).

Вольфсбург - Майнц - 3:0. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаВольфсбург - Майнц - 3:0. Чемпионат Германии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 30-й тур

Вольфсбург (Німеччина) — Майнц (Німеччина) — 3:0 (3:0)
Голи: Дж. Вінд (5), Себастьян Борнау (13), Дж. Вінд (28)

Предупредження: Стефан Белл (45+2), Кор (54), Аарон Мартін (66), Себастьян Борнау (86)

Огляд матчу Вольфсбург — Майнц:

У недавньому матчі Бундесліги між командами VfL Wolfsburg і FSV Mainz 05 перемогу здобули господарі поля. Матч проходив на VOLKSWAGEN ARENA і став свідком напруженої боротьби між двома командами протягом 90 хвилин. Матч почався на ура, коли гравець команди VfL Wolfsburg Джей Вінд забив перший гол лише за п’ять хвилин. Потім пішов ще один гол від С. Борнаува на 13-й хвилині, зламавши оборону команди FSV Mainz 05. На 28-й хвилині Дж. Вінд із «Вольфсбурга» забив ще один гол, ще більше віддаливши перевагу від «Майнц 05». Ближче до кінця першого тайму гравець «Майнц 05» С. Белл отримав жовту картку на 45-й хвилині, що свідчило про наростаючий тиск на команду. У перерві рахунок був 3:0 на користь «Вольфсбурга».

У другому таймі «FSV Mainz 05» здійснив деякі зміни, зробивши три заміни протягом перших п’яти хвилин. Однак це не мало великого значення, оскільки на 54-й хвилині Д. Кольр отримав жовту картку. FSV Mainz 05 продовжував боротися, зробивши ще дві заміни на 61-й хвилині. Незабаром після цього А. Мартін отримав жовту картку на 66-й хвилині. «Вольфсбург» також зробив кілька замін: три гравці вийшли на заміну на 83-й хвилині. Але в останні хвилини гри напруга зросла, і на 86-й хвилині С. Борнаув отримав жовту картку. Борнаув отримав жовту картку. На 90-й хвилині «Вольфсбург» зробив ще дві заміни. Незважаючи на доблесні зусилля команди FSV Mainz 05, матч закінчився перемогою VfL Wolfsburg з рахунком 3:0. Це була чудова демонстрація майстерності обох команд, в якій зоряна атака «Вольфсбурга» взяла гору над обороною «Майнц 05». Глядачі отримали задоволення від захоплюючого матчу і пішли зі стадіону задоволені результатом.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — Вольфсбург, Майнц — Шальке.