Еспаньол — Хетафе — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-30 21:30 30 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Еспаньол» (Іспанія) і ... Еспаньол — Хетафе — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

30 квітня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Еспаньол» (Іспанія) і «Хетафе» (Іспанія).

Эспаньол - Хетафе - 1:0. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистикаЭспаньол - Хетафе - 1:0. Чемпионат Испании, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 32-й тур

Еспаньол (Іспанія) — Хетафе (Іспанія) — 1:0 (1:0)
Голи: Хоселу (38)

Попередження: Аленья (37), Брейтуейт (42), A. Фернандес (47), Дуарте (51), N. Maksimovic (57), Ніколас Меламед (71), Гонсало Вільяр (73), J. Латаса (81), Алекс Відаль (90+1)

Огляд матчу Еспаньол — Гетафе:

У напруженому матчі Ла Ліги «Еспаньол» зумів здобути перемогу з рахунком 1:0 над «Гетафе» на стадіоні RCDE. Незважаючи на те, що рахунок не змінився впродовж усієї гри, вона була дуже напруженою, з кількома жовтими картками і замінами. Першу жовту картку в грі отримав гравець «Гетафе» К. Алена на 37-й хвилині. Лише через хвилину «Еспаньол» отримав право на пенальті завдяки вражаючому темпу роботи Хоселу. Він реалізував його, і «Еспаньол» вийшов уперед. М. Брейтуейт з «Еспаньйола» отримав жовту картку на 42-й хвилині, а А. Фернандес із тієї самої команди отримав її одразу після відновлення гри, на 47-й хвилині. Д. Дуарте з «Гетафе» також був вилучений за фол на 51-й хвилині. Насправді, обидві сторони грали у фізичний футбол, внаслідок чого за матч було отримано загалом вісім жовтих карток.

У грі відбулося кілька помітних замін: Мунір Ель-Хаддаді замінив К. Алена на 64-й хвилині у складі «Гетафе». Д. Суарес був замінений на Вінісіуса Соузу у складі «Еспаньола» на 68-й хвилині. А на 81-й хвилині «Гетафе» зробив три заміни: О. Альдерете, Г. Альварес і Е. Унал були замінені на С. Мітровіча, Ф. Ангілері та Ж. Латаса відповідно. Х. Мата вийшов замість Г. Вільяра в останні хвилини матчу, на 90-й хвилині. Брейтвейт був замінений на Х. Пуадо на 86-й хвилині, а О. Хіль вийшов замість А. Відаля у складі «Еспаньола» на тій самій хвилині. Відаль отримав жовту картку на 90-й хвилині, проте незадовго до кінця матчу. У підсумку «Еспаньол» утримав перевагу 1:0 і взяв усі три очки, а «Гетафе» закінчив матч, не забивши навіть утішного гола. Це була важка перемога «Еспаньола» перед своєю рідною публікою, в якій взяли участь кілька ключових гравців.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — «Еспаньол», Гетафе — «Сельта».