Лестер — Евертон — 2:2. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-02 00:00 1 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лестер (Англія) і ... Лестер — Евертон — 2:2. Чемпіонат Англії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

1 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лестер (Англія) і Евертон (Ліверпуль).

Лестер - Эвертон - 2:2. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаЛестер - Эвертон - 2:2. Чемпионат Англии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 34-й тур

Лестер (Англія) — Евертон (Ліверпуль) — 2:2 (2:1)
Голи: Чаглар Сойюнджю (22), J. Vardy (33) — Д. Калверт-Левін (15), Івобі (54)

Предупредження: Сумаре (44), Люк Томас (53), І.Гуйє (56), Меддісон (89), Віктор Крістіансен (90+2)

Огляд матчу Лестер — Евертон:

Матч Прем’єр-ліги на стадіоні King Power між командами «Лестер» та «Евертон» не розчарував: обидві команди показали цікаву та захоплюючу боротьбу. Якщо в першому таймі «Лестер» вів 2:1, то в другому таймі «Евертон» добряче відігрався і завершив матч внічию 2:2. «Евертон» розпочав матч із пенальті на 15-й хвилині, призначеного Д. Калверт-Льюїном, який він перетворив на гол. Однак «Лестер» швидко відповів своїм голом всього через 7 хвилин, завдяки голу К. Союнку. Лисиці" продовжували йти вперед і були винагороджені ще одним голом на 33-й хвилині від Дж. Варді, що дало змогу їм піти на перерву з рахунком 2:1. Другий тайм почався зі спроб «Евертона» відігратися, і їм знадобилося всього 9 хвилин, щоб зрівняти рахунок завдяки голу А. Івобі. Однак їм не вдалося вийти вперед, оскільки захист «Лестера» тримався стійко.

Відбувся шквал жовтих карток: по одній отримали гравці «Лестера» Б. Сумаре, Л. Томас, Дж. Меддісон і В. Крістіансен. І. Гуйє з «Евертона» також був попереджений. Обидві команди зробили заміни, щоб спробувати отримати перевагу: «Евертон» замінив Н. Паттерсона на С. Коулмана на 45-й хвилині. Коулмана на 45-й хвилині, а «Лестер» замінив П. Дака на В. Ндіді на 61-й хвилині. Однак саме «Лестер» зробив найбільше змін на останніх хвилинах матчу: Д. Праєт вийшов замість Х. Барнса на 88-й хвилині, а Л. Томас був замінений на В. Крістіансена на тій же хвилині. Незважаючи на напружену і захоплюючу кінцівку, жодна з команд не змогла забити гол, і матч закінчився внічию 2:2. Загалом, це був гідний результат для двох команд, які грали з такою інтенсивністю та майстерністю, а глядачі на стадіоні «Кінг Пауер» отримали задоволення від фантастичної гри у футбол.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулгем — Лестер, Брайтон — Евертон.