Скандал дня: арбітр Балакін не зарахував чистий гол «Миная» у ворота «Шахтаря» (ФОТО)

2023-05-03 14:19 Скандальний епізод стався наприкінці першого тайму матчу 24-го туру чемпіонату України «Шахтар» — «Минай». Команда Володимира ... Скандал дня: арбітр Балакін не зарахував чистий гол «Миная» у ворота «Шахтаря» (ФОТО)

Скандальний епізод стався наприкінці першого тайму матчу 24-го туру чемпіонату України «Шахтар» — «Минай».

Команда Володимира Шарана забила чистий гол: після удару Дмитра Немчанінова м’яч, як видно на повторі, перетнув лінію воріт, але головний арбітр поєдинку Микола Балакін помилково не зарахував це взяття воріт. Після цього моменту рефері відправив команди на перерву.

«Шахтар» виграє 1:0 після першого тайму завдяки голу Траоре.

03.05.2023, 14:19