24-й тур чемпіонату України. «Ворскла» — «Динамо» — 1:2. Огляд матчу, статистика

2023-05-04 17:37 Сьогодні, 4 травня, продовжилася програма 24-го туру чемпіонату України. В одному з матчів зустрічалися полтавська «Ворскла» ... 24-й тур чемпіонату України. «Ворскла» — «Динамо» — 1:2. Огляд матчу, статистика

Сьогодні, 4 травня, продовжилася програма 24-го туру чемпіонату України. В одному з матчів зустрічалися полтавська «Ворскла» і київське «Динамо».

Фото - Олександр Попов

Чемпіонат України. 24-й тур

«ВОРСКЛА» (Полтава) — «ДИНАМО» (Київ)1:2 (1:1)
Голи: Степанюк (13) — Ванат (24), Беніто (48).

Попередження: Челядін (26) — Ванат (7), Дячук (79).

«Ворскла»: Ісенко, Феліпе (Скляр, 38), Пердута, Кравець, Бацула, Челядін, Павлюк, Сефері, Олійник (Лопес, 79), Кане, Степанюк.

«Динамо»: Нещерет, Тимчик, Сирота, Дячук, Вівчаренко, Сидорчук Андрієвський, Беніто, Буяльський (Царенко, 81), Кабаєв (Волошин, 80), Ванат (Рамірес, 71).

Статистика та стенограма матчу >>>

Післяматчева прес—конференція >>>

Усі результати чемпіонату України, турнірна таблиця, календар ігор >>>

Центральний матч звітного туру повністю виправдав очікування! З перших хвилин команди взяли хороший темп, продемонструвавши, що ніхто не збирається просто відсиджуватися в захисті і чекати свій момент. І буквально в дебюті зустрічі «Ворсклі» вдалося відкрити рахунок: після довгої передачі до штрафного киян, м’яч отримав Кане і віддав на Степанюка. Форвард полтавчан, вийшовши сам на сам із Нещеретом, спокійно пробив у нижній кут воріт — 1:0.

Зрозуміло, що такий сценарій жодним чином не влаштовував підопічних Олександра Шовковського. Буяльський і компанія тут же відповіли своїм гольовим моментом: після швидкої комбінації, Віталій опинився по центру біля штрафного майданчика «Ворскли» і вирішив пробити — м’яч пролетів біля штанги воріт Ісенка. Побігши в атаку, «біло—сині» ледь не пропустили другий гол: Сефері пробив із гострого кута — прямо в дев’ятку, але Нещерет врятував свою команду, парирувавши удар у чудовому стрибку.

Динамівці не думали зупинятися і до середини першого тайму їм вдалося зрівняти рахунок! Отримавши пас від Буяльського, Ванат наважився на дальній удар метрів із двадцяти — і не прогадав — м’яч залетів точно в дальній кут воріт — 1:1!

Однак цей пропущений гол не сильно вплинув на настрій полтавців, які продовжили атакувати. На 35-й хвилині гри «Динамо» знову врятував Нещерет, вигравши очну дуель один в один у Кане. Але і це ще не все: буквально на останніх хвилинах першого тайму «Ворскла» не реалізувала ще один стовідсотковий момент — після прострілу з правого флангу у воротарський майданчик, Скляр примудрився промазати з метра по воротах. Така гра в обороні явно не тішила Шовковського...

Саме тому кияни дуже сильно почали другий тайм, змусивши суперника відійти ближче до своїх воріт. І вже на 48-й хвилині це принесло свій результат: Беніто скористався невпевненою грою Ісенка на виході та з другої спроби з близької відстані відправив м’яч у сітку воріт полтавців — 1:2.

Цей успіх лише надав додаткової впевненості «біло—синім», які продовжили грати першим номером. Особливо слід відзначити високий пресинг динамівців — завдяки високій інтенсивності попереду, підопічні Віктора Скрипника дуже часто втрачали м’яч на своїй половині поля. Господарям у другому таймі помітно не вистачало останньої точної передачі.

Усі питання щодо переможця протистояння міг зняти Беніто на 65-й хвилині зустрічі. Півзахисник, скориставшись вільним простором у центрі, втік від опонентів зі своєї половини поля, але в завершальній фазі пробив невдало — м’яч пролетів і над Ісенком, і над воротами.

Ближче до кінця поєдинку динамівці стали грати більш прагматично. Після серії замін наша команда продовжувала контролювати хід матчу, але швидких атак уже майже не було, оскільки рахунок на табло абсолютно влаштовував «біло—синіх». І коли до завершення матчу залишалося всього 10 хвилин, у Полтаві було оголошено повітряну тривогу, відповідно, гру було призупинено. Чекати довелося трохи більше півгодини — після відновлення зустрічі «Ворскла» намагалася зрівняти рахунок, але динамівці зуміли спокійно здобути перемогу. У підсумку «біло—сині» набирають чергові важливі три очки.

Нагадаємо, свій наступний матч у чемпіонаті України «Динамо» проведе в понеділок, 8 травня. Суперником команди Олександра Шовковського буде «Кривбас». Початок зустрічі — о 13:00.