Байєр — Кельн — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-05 23:53 5 травня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і ... Байєр — Кельн — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

5 травня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Кельн (Німеччина).

Байер - Кельн - 1:2. Чемпионат Германии, 31-й тур. Обзор матча, статистикаБайер - Кельн - 1:2. Чемпионат Германии, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 31-й тур

Байєр (Леверкузен) — Кельн (Німеччина) — 1:2 (1:2)
Голи: А. Адлі (28) — Деві Селке (14), Деві Селке (36)

Попередження: Ян Тільманн (45), M. Олесен (69), Деві Селке (71), А. Адлі (80), Шабо (80), Майна (80), Б. Шмітц (83)

Огляд матчу Байєр — Кельн:

На «БайАрені» відбувся довгоочікуваний матч Бундесліги між леверкузенським «Баєром» і ФК «Кольн», який став захопливим і тримав уболівальників у напрузі від початку до кінця. Перший гол у матчі відбувся на 14-й хвилині, коли гравець ФК «Кольн» Д. Зельке забив вражаючий гол, вивівши гостей уперед. Однак леверкузенському «Байєру» не знадобилося багато часу, щоб наздогнати суперника: на 28-й хвилині А. Адлі зрівняв рахунок. ФК «Кольн» вдалося повернути собі лідерство незадовго до перерви, коли Д. Зельке забив свій другий гол у грі на 36-й хвилині. Але якщо перший тайм був напруженим і насиченим, то в другому таймі було менше голів і більше замін. На 57-й хвилині леверкузенський «Байєр» зробив дві вирішальні заміни, замінивши Н. Амірі та М. Бакке. Амірі та М. Баккера на А. Глозека та Е. Паласіоса відповідно. За дві хвилини потому ФК «Кольн» також зробив дві заміни: Ф. Кайнц замінив К. Шиндлера, а Й. Тільманн звільнив місце для М. Олесена.

Незважаючи на кілька захопливих матчів, у другому таймі обидві команди, здавалося, намагалися знайти свою точку опори. ФК «Кольн» зумів утримати перевагу, його захист тримався стійко, навіть коли леверкузенський «Байєр» пішов уперед. Під кінець часу обидві команди отримали кілька жовтих карток за фоли та неспортивну поведінку. На останніх хвилинах матчу відбулося більше замін: ФК «Кольн» випустив Д. Любічича та С. Адамяна, а леверкузенський «Байєр» випустив Д. Любічича. Адамяна, а леверкузенський «Байєр» випустив К. Белларабі замість А. Адлі. Зрештою, ФК «Кольн» здобув перемогу з підсумковим рахунком 2:1. Це була напружена і захоплива гра, яка продемонструвала таланти обох команд і змусила вболівальників з нетерпінням чекати наступного матчу. Загалом, матч став свідченням майстерності та наполегливості обох команд. Незважаючи на те, що леверкузенський «Байєр» був близький до того, щоб наздогнати суперника, оборона ФК «Кольн» виявилася надто сильною, що в кінцевому підсумку забезпечило їм заслужену перемогу. У продовженні сезону Бундесліги буде цікаво подивитися, як обидві команди проявлять себе в найближчі тижні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штутгарт — Байєр, Кельн — Герта.