Майнц — Шальке — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-05 23:55 5 травня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і ... Майнц — Шальке — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

5 травня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і Шальке (Гельзенкірхен).

Майнц - Шальке - 2:3. Чемпионат Германии, 31-й тур. Обзор матча, статистикаМайнц - Шальке - 2:3. Чемпионат Германии, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 31-й тур

Майнц (Німеччина) — Шальке (Гельзенкірхен) — 2:3 (0:1)
Голи: Леандро Баррейро (53), Аарон Мартін (70) — Бюльтер (26), Том Краус (60), Бюльтер (90+10)

Предупредження: Аджорк (40), А. Качі (90+11), Леандро Баррейро (90+14), Кор (90+14)

Огляд матчу Майнц — Шальке:

У захопливому матчі Бундесліги FSV Mainz 05 приймав на MEWA ARENA ФК Шальке 04. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Шальке», а «Майнц» не зміг пробити оборону суперника. Однак у другому таймі гра пішла ще активніше, обидві команди боролися за перемогу. Перший гол «Шальке» забив на 26-й хвилині М. Бультер. Це задало тон усій частині тайму, що залишилася, і «Майнц» насилу справлявся зі своїми обов’язками. Л. Айорк з «Майнца» отримав жовту картку на 40-й хвилині, і напруга на полі зросла. З початком другого тайму «Майнц» продемонстрував нову енергію. На 46-й хвилині Н. Вайпер замінив Д. да Кошту. Це виявилося вирішальним кроком, оскільки на 53-й хвилині Л. Баррейро забив гол, зрівнявши рахунок 1:1. Але «Шальке» не збирався поступатися і на 60-й хвилині знову забив гол, причому Т. Краусс пробив повз воротаря «Майнца».

На 65-й хвилині «Майнц» зробив дві важливі заміни — М. Інгвартсен вийшов замість Л. Ажорка, а Лі Чже Сун — замість А. Баркока. На 70-й хвилині А. Мартін забив гол, довівши рахунок до 2:2. У заключні двадцять хвилин гри обидві сторони діяли несамовито, команди провели безліч замін. ФК «Шальке 04» зробив чотири заміни, ввівши в гру свіжі сили в надії на перемогу. Вони були близькі до цього, коли на 90-й хвилині М. Бултер реалізував пенальті, але воротар «Майнца» зробив фантастичний сейв. В останні кілька хвилин жовті картки отримали кілька гравців, зокрема Д. Дрекслер із «Шаль». Дрекслер із «Шальке» та А. Качі й Л. Баррейро з «Майнца». У підсумку перемога дісталася ФК «Шальке 04» з рахунком 2:3. Цей захопливий матч тримав уболівальників у напрузі до самого кінця, демонструючи дух суперництва і майстерність обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Айнтрахт — Майнц, Баварія — Шальке.