Ліверпуль — Брентфорд — 1:0. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-06 21:57 6 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Брентфорд — 1:0. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

6 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Брентфорд (Англія).

Ливерпуль - Брентфорд - 1:0. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Брентфорд - 1:0. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 35-й тур

Ліверпуль (Англія) — Брентфорд (Англія) — 1:0 (1:0)
Голи: Мохамед Салах (13)

Попередження: ван Дейк (5), Б. Мбеумо (27), Фабіньо (42), Конате (54), R. Генрі (70), Аліссон (77)

Огляд матчу Ліверпуль — Брентфорд:

«Ліверпуль» втримав свою перевагу 1:0 на «Анфілді» проти стійкої команди «Брентфорд» у грі, в якій обидві команди отримали шквал жовтих карток. Господарі відкрили рахунок на 13-й хвилині завдяки вдалому удару Мохамеда Салаха. Брентфорд відповів на це, але його раз у раз збивала потужна оборона Ліверпуля та витягнуті долоні воротаря Аліссона. Вірджіл ван Дейк став першим гравцем, який потрапив до блокнота судді Майка Діна після того, як йому була показана жовта картка за невмілий підкат проти нападника «Брентфорда».

Незабаром його приклад наслідував Брайан Мбеумо, спіткнувшись об Джордана Хендерсона з «Ліверпуля». Наступним отримав попередження Фабіньо, а незабаром за ним пішов Ібрагіма Конате, який щойно перейшов влітку з «РБ Лейпциг». Перед самою перервою жовту картку отримав Ріко Генрі з «Брентфорда». У другому таймі обидва менеджери зробили заміни, щоб спробувати переломити хід гри на свою користь. Ліверпуль ввів у гру молодого Луїса Діаса, а Брентфорд випустив Кельвіна Шаде і Джоша Дасільву. Діого Жота замінив травмованого Джордана Хендерсона. Аліссон був вилучений за затягування часу після удару по воротах, коли «Ліверпуль» намагався втримати перевагу. Кертіс Джонс і Ендрю Робертсон із «Ліверпуля» також поступилися місцем Джеймсу Мілнеру і Костасу Цімікасу. З боку «Брентфорда» Віталій Янельт і Матіас Дамсгаард вийшли замість Франка Оньєки та Серхі Каноса, а Аарон Хіккі замінив Янніка Вісса на останніх хвилинах гри. Незважаючи на кілька нервових моментів у заключній стадії, «Ліверпуль» зміг довести гру до кінця і взяти всі три очки в першій зустрічі з «Брентфордом», який нещодавно вийшов у Прем’єр-лігу. Завдяки цій перемозі «Ліверпуль» піднявся на третє місце в таблиці, а «Брентфорд» залишився в середині таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лестер — Ліверпуль, Брентфорд — Вест Гем.