Ман.Сіті — Лідс — 2:1. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-06 21:58 6 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і ... Ман.Сіті — Лідс — 2:1. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

6 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Лідс (Англія).

Ман.Сити - Лидс - 2:1. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Сити - Лидс - 2:1. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 35-й тур

Ман.Сіті (Англія) — Лідс (Англія) — 2:1 (2:0)
Голи: Я. Гюндоган (19), Я. Гюндоган (27) —

Попередження: В. Гнонто (45+2)

Огляд матчу Ман.Сіті — Лідс:

Манчестер Сіті здобув важку перемогу над Лідсом із рахунком 2:1 на стадіоні «Етіхад» у Прем’єр-лізі. Господарі домінували в першому таймі, два голи півзахисника Ілкая Гюндогана забезпечили їм комфортну перевагу в перерві. Однак у другому таймі «Лідс» проявив стійкість і дав відсіч, зробивши фінал напруженим. Гра почалася яскраво для «Манчестер Сіті», і Гюндоган відкрив рахунок на 19-й хвилині. Він підхопив м’яч за межами штрафного, пробив з лівої ноги і пробив низом повз воротаря «Лідса». Гюндоган подвоїв свій рахунок на 27-й хвилині, завершивши швидку контратаку ударом з лівої ноги. «Лідс» наполегливо намагався повернутися в гру і майже відігрався на 34-й хвилині після удару Родріго в стійку. Однак жовта картка, яку отримав нападник В. Гнонто незадовго до перерви, означала, що в другому таймі «Лідсу» доведеться несолодко. Манчестер Сіті зробив зміни в перерві, замінивши Натана Аке на Кайла Вокера.

Лідс також зробив зміни, випустивши Родріго замість Гнонто на 58-й хвилині і Мішеля Року замість Сема Грінвуда на 59-й хвилині. Зміни, схоже, пішли на користь «Лідсу», який почав більш агресивно йти вперед. Лідс отримав свою нагороду на 85-й хвилині, коли Родріго забив гол, зробивши рахунок 2:1. Однак у «Манчестер Сіті» був шанс збільшити свою перевагу на 84-й хвилині після призначення пенальті. На жаль для них, удар Гюндогана був врятований, що призвело до нервової кінцівки гри. Обидві команди зробили зміни в останні хвилини матчу. На 87-й хвилині «Манчестер Сіті» замінив Дж. Альвареса на Бернардо Сілву, а «Лідс» замінив Патріка Бемфорда на Брендена Ааронсона, а Паскаля Струйка на Адама Форшоу на 80-й хвилині. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Манчестер Сіті», на превелике полегшення їхніх уболівальників. «Лідс» може витягти деякі позитивні моменти зі свого виступу, особливо в другому таймі. Вони проявили характер і стійкість, і якщо вони продовжать грати в тому ж дусі, то можуть створити проблеми для багатьох команд Прем’єр-ліги в цьому сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Евертон — Ман.Сіті, Лідс — Ньюкасл.