Тоттенгем — Кр-л Пелас — 1:0. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-06 21:58 6 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Кр-л Пелас — 1:0. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

6 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Кр-л Пелас (Лондон).

Тоттенхэм - Кр-л Пэлас - 1:0. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаТоттенхэм - Кр-л Пэлас - 1:0. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 35-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Кр-л Пелас (Лондон) — 1:0 (1:0)
Голи: Кейн (45+1)

Огляд матчу Тоттенгем — Кр-л Пелас:

У нещодавньому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Тоттенгем Хотспур» «Тоттенгем» здобув важку перемогу над «Кристал Пелас» із рахунком 1:0. Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Тоттенхема» і залишився таким до кінця гри. Гаррі Кейн відкрив рахунок на 45-й хвилині вдалим ударом, який опинився в сітці воріт, забезпечивши «Тоттенгему» таку необхідну перевагу. «Кристал Пелас» спробував вирівняти гру, зробивши кілька спроб, але не зміг втілити їх у голи. На 56-й хвилині гравець «Кристал Пелас» Дж. Шлупп отримав жовту картку за грубу гру проти гравця «Тоттенхема». На 69-й хвилині Дж. Ворд також отримав жовту картку за те, що сфолив на гравцеві «Тоттенхема». Дж. Айю з «Кристал Пелас» отримав жовту картку на 73-й хвилині за грубу гру. Команда «Кристал Пелас» зробила першу заміну в грі на 74-й хвилині: Дж. Шлупп був замінений на У. Г’юза. Тоттенхем незабаром пішов за ними з першою заміною на 79-й хвилині, замінивши Річарлісона на Д. Кулусевскі.

На 83-й хвилині гравець «Тоттенхема» Б. Девіс отримав жовту картку за фол на гравцеві «Кристал Пелас». Команда «Кристал Пелас» провела другу заміну: на 84-й хвилині Дж. Айю був замінений на О. Едуарда. На 86-й хвилині гравець «Тоттенхема» К. Ленгле дістав жовту картку за фол на гравцеві «Кристал Пелас». Друга заміна у складі «Тоттенхема» — Е. Дір вийшов замість К. Ленгле на 88-й хвилині. В останні хвилини гри «Тоттенгем» зробив останню заміну: Сон Хин-Мін вийшов замість А. Данжуми на 89-й хвилині. Гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь «Тоттенхема». В останні хвилини гри жовті картки отримали гравці «Кристал Пелас» У. Заха і «Тоттенхема» Ф. Форстер. Й. Андерсен із «Кристал Пелас» також отримав жовту картку на останній хвилині матчу. Перемога з рахунком 1:0 дозволила «Тоттенхему» набрати важливі три очки і піднятися вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги. Попри те, що «Кристал Пелас» продемонстрував наполегливу гру, вони не змогли забити у ворота суперника цього вечора.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Тоттенгем, Кр-л Пелас — Борнмут.