Фрайбург — РБ Лейпциг — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-06 22:00 6 травня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і ... Фрайбург — РБ Лейпциг — 0:1. Чемпіонат Німеччини, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

6 травня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і РБ Лейпциг (Німеччина).

Фрайбург - РБ Лейпциг - 0:1. Чемпионат Германии, 31-й тур. Обзор матча, статистикаФрайбург - РБ Лейпциг - 0:1. Чемпионат Германии, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 31-й тур

Фрайбург (Німеччина) — РБ Лейпциг (Німеччина) — 0:1 (0:0)
Голи:

Предупредження: Хайдара (21), Нкунку (36)

Огляд матчу Фрайбург — РБ Лейпциг:

У напруженому матчі Бундесліги СК Фрайбург зіграв з РБ Лейпциг на стадіоні Європа-Парк. У першому таймі обидві команди надійно оборонялися, що призвело до рахунку 0:0. «РБ Лейпциг» вийшов вперед у матчі, отримавши жовту картку за гру рукою А. Хайдара на 21-й хвилині. Команда продовжувала грати агресивно, що призвело до ще однієї жовтої картки, отриманої К. Нкунку на 36-й хвилині. У другому таймі «РБ Лейпциг» зробив вирішальну заміну: А. Хайдара був замінений на К. Кампла на 53-й хвилині. СК Фрайбург пішов за прикладом і зробив заміну на 59-й хвилині, замінивши М. Роля на Н. Вайсхаупта. РБ Лейпциг" продовжував тиснути, і на 64-й хвилині К. Лаймер отримав жовту картку.

Однак усі зусилля окупилися, коли К. Кампль забив гол на 73-й хвилині, забезпечивши «РБ Лейпциг» перевагу 1:0. На 78-й хвилині «РБ Лейпциг» зробив ще три заміни: Т. Вернера замінив Ю. Поульсен, Д. Ольмо замінив М. Хальстенберга, а К. Лаймер замінив X. Шлагера на 90-й хвилині. В останні хвилини гри «Фрайбург» спробував відігратися, зробивши ще чотири заміни. М. Грегорич вийшов замість Н. Петерсена, К. Гюнтер замінив К. Езеквема, М. Еггештайн вийшов замість Чон У Єна, а Л. Кюблер замінив Й. Шміда на 84-й хвилині. Шміда на 84-й хвилині. Однак «Фрайбург» так і не зміг забити гол, а «РБ Лейпциг» зберіг свою перевагу до фінального свистка. Матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «РБ Лейпциг». Обидві команди виклалися повністю, але «РБ Лейпциг» виявився кращою командою, здобувши таку необхідну перемогу в Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Фрайбург, РБ Лейпциг — Вердер.