Вердер — Баварія — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-06 22:06 6 травня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і ... Вердер — Баварія — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

6 травня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і Баварія (Мюнхен).

Вердер - Бавария - 1:2. Чемпионат Германии, 31-й тур. Обзор матча, статистикаВердер - Бавария - 1:2. Чемпионат Германии, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 31-й тур

Вердер (Бремен) — Баварія (Мюнхен) — 1:2 (0:0)
Голи: Н. Шмідт (87) — Гнабрі (62), Лерой Сане (73)

Предупредження: Канселу (15), Амос Піпер (20), Марко Фрідл (31)

Огляд матчу Вердер — Баварія:

Довгоочікуваний матч Бундесліги між бременським «Вердером» і мюнхенською «Баварією» закінчився перемогою останньої з рахунком 1:2. Проте, це була напружена гра, в якій обидві команди вели запеклу боротьбу. Перша половина гри пройшла здебільшого без особливих подій, жодній з команд не вдалося забити гол. Однак було видано кілька жовтих карток: попередження отримали Ж. Кансело з «Баварії», А. Піпер і М. Фрідль із бременського «Вердера». На початку другого тайму бременський «Вердер» зробив заміну, випустивши М. Вельковича замість А. Піпера. Однак «Баварія» завдала першого удару: на 62-й хвилині гол забив С. Гнабрі. Потім «Баварія» зробила дві швидкі заміни: К. Коман і Р. Гравенберх вийшли замість Л. Сане і Т. Мюллера відповідно.

На 72-й хвилині «Баварія» забила свій другий гол у матчі, цього разу в сітку воріт влучив Л. Сане. Потім «Вердер Бремен» здійснив три швидкі заміни, випустивши К. Гросса, А. Юнга і М. Дакша замість І. Груєва, Л. Б’юкененна і М. Філіпа відповідно. Пізніше вони зробили п’яту заміну: Л. Біттенкорт вийшов замість Н. Шмідта. Незважаючи на відставання у два м’ячі, бременський «Вердер» мужньо бився і зумів забити гол на 87-й хвилині завдяки Н. Шмідту. Шмідту. Потім «Баварія» зробила останню заміну, замінивши на 88-й хвилині С. Мане на Б. Сарра. Хоча бременському «Вердеру» вдалося забити гол наприкінці гри, цього виявилося занадто мало, і матч закінчився перемогою «Баварії». Матч проходив на стадіоні Wohninvest WESERSTADION, який став свідком захопливого футбольного дійства між двома найкращими командами Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Вердер, Баварія — Шальке.