Ніцца — Ренн — 2:1. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-06 22:06 6 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ... Ніцца — Ренн — 2:1. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

6 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Ренн (Франція).

Ницца - Ренн - 2:1. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистикаНицца - Ренн - 2:1. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 34-й тур

Ніцца (Франція) — Ренн (Франція) — 2:1 (0:0)
Голи: —

Огляд матчу Ніцца — Ренн:

Матч між «Ніццою» та «Ренном» у Лізі 1 на стадіоні «Альянс Рів’єра» став видовищем, що залишило футбольних уболівальників у напрузі. Після напруженого безгольового першого тайму багато хто очікував, що другий тайм буде вибуховим, і він не розчарував. На 50-й хвилині «Ніцца» забила гол Г. Лаборда, чим привела в захват домашніх уболівальників. Ренн спробував одразу ж відповісти, але жовта картка Х. Траоре на 55-й хвилині збила їхній темп. Ренн зробив першу заміну на 70-й хвилині, замінивши А. Калімуендо на К. Токо Екамбі, сподіваючись отримати гол зі своїх атакувальних планів.

Однак «Ніцца» збільшила свою перевагу на 72-й хвилині завдяки голу Т. Моффі, на радість своїх відданих уболівальників. У спробі відігратися і залишитися в грі, «Ренн» здійснив дві швидкі заміни на 76-й і 78-й хвилинах: К. Угочукву і Ж. Бєлочан вийшли замість І. Салаха і Л. Ассіньона відповідно. Їхні зусилля окупилися на 78-й хвилині, коли Б. Буріжо забив гол у ворота «Ренна», що створило нервову фінальну паузу для обох команд. Однак їм не вдалося зрівняти рахунок, і «Ніцца» втримала цінні три очки. У грі було кілька захопливих моментів, напружених періодів і напружених дій, що зробило гру захопливою як для нейтральних, так і для домашніх уболівальників. Обидві команди грали конкурентно, але «Ніцца» виявилася на висоті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Страсбур — Ніцца, Ренн — Труа.