Рома — Інтер — 0:2. Чемпіонат Італії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-06 22:07 6 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) та ... Рома — Інтер — 0:2. Чемпіонат Італії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

6 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) та Інтер (Мілан).

Рома - Интер - 0:2. Чемпионат Италии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаРома - Интер - 0:2. Чемпионат Италии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 34-й тур

Рома (Рим) — Інтер (Мілан) — 0:2 (0:1)
Голи: Дімарко (33), Лукаку (74)

Попередження: Манчіні (27), Пеллегріні (58), Lautaro Martínez (65), Спінаццола (77), Гальярдіні (85)

Огляд матчу Рома — Інтер:

У матчі Серії А, що відбувся на стадіоні «Олімпіко», зустрілися команди «Рома» та міланський «Інтер». Незважаючи на створення кількох моментів у першому таймі, «Рома» не змогла реалізувати їх у голи, і «Інтер» скористався цим, забивши перший гол на 33-й хвилині зусиллями Ф. Дімарко. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди намагалися домінувати. Однак саме «Інтер» зумів зберегти холоднокровність і використати свої шанси. На 27-й хвилині гравець «Роми» Дж. Манчіні отримав жовту картку за фол, що задало тон високому суперництву. У другому таймі «Рома» продовжувала йти вперед, прагнучи зрівняти рахунок. Однак вони не змогли влучити у площину воріт і замість цього пропустили ще один гол від гравця «Інтера» Р. Лукаку на 74-й хвилині.

AS Roma зробила кілька замін, щоб спробувати змінити хід гри, але безрезультатно. Матч закінчився з рахунком 0:2 на користь міланського «Інтера». У результаті «Інтер» піднявся в турнірній таблиці Серії А, а шанси «Роми» на потрапляння до четвірки найсильніших зменшилися. Л. Пеллегріні отримав жовту картку на 58-й хвилині, а Л. Мартінес і Р. Гальярдіні — на 65-й і 84-й хвилинах відповідно. «Інтер» зробив три заміни, які виявилися вирішальними у результаті матчу. Х. Корреа і Д. Дамфріс вийшли на поле на 60-й хвилині, а Х. Калханоглу — на 71-й хвилині. АС Рома зробила п’ять замін: П. Дибала, Т. Абрахам, М. Камара, Н. Пісіллі та Ф. Міссорі замінили Е. Бове, А. Белотті, Н. Залевські, Н. Матіча та Б. Тахіровича. Загалом, це була захоплива гра, в якій обидві команди доклали чимало зусиль. Однак саме «Інтер» здобув заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Болонья — Рома, Інтер — Сассуоло.