Реймс — Лілль — 1:0. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-06 22:09 6 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — Лілль — 1:0. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

6 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і Лілль (Франція).

Реймс - Лилль - 1:0. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистикаРеймс - Лилль - 1:0. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 34-й тур

Реймс (Франція) — Лілль (Франція) — 1:0 (1:0)
Голи: Маршалл Мунеці (21)

Предупредження: Хосе Фонте (37), Анхель Гомес (60), Юніс Абдельхамід (71), Рібейро (83), Максим Бузі (90+4)

Огляд матчу Реймс — Лілль:

Реймс здобув вражаючу перемогу над Ліллем із рахунком 1:0 у напруженому матчі Ліги 1, що відбувся на стадіоні Stade Auguste-Delaune II. Гра була сповнена драматизму і хвилювання, обидві команди боролися за таку необхідну перемогу. Гра почалася з відмінного початку для господарів поля, які повели в рахунку на 21-й хвилині завдяки голу М. Мунеці. Це дозволило «Реймсу» вийти вперед, і здавалося, що вони контролюють ситуацію. Лілль, з іншого боку, насилу просувався вперед у першому таймі, і на 37-й хвилині його капітан Ж. Фонте отримав жовту картку. Реймс, однак, думав, що подвоїв свою перевагу незадовго до перерви завдяки голу Ж. Іто, але гол був скасований через офсайд. У другому таймі «Лілль» почав набирати обертів, але на заваді стала жовта картка, отримана А. Гомешем на 60-й хвилині. Гомешем на 60-й хвилині. Намагаючись переломити ситуацію, «Лілль» зробив першу заміну на 63-й хвилині: Є. Жегрова замінила Т. Веа.

Реймс був змушений провести заміну на 67-й хвилині: К. Думбія вийшов замість Д. Лопі. За рівного рахунку обидві команди наполегливо боролися за перевагу. Однак саме «Реймс» був близький до того, щоб забити ще раз на 77-й хвилині, коли А. Фліпс замінив К. Кейту. Щоб протистояти цьому, «Лілль» також ввів у гру свіжі сили: Б. Андре замінив К. Балеба на 80-й хвилині. У заключній стадії гри «Реймс» зробив дві швидкі заміни: Ф. Балогун і Т. Де Смет замінили М. Туре і М. Бусі відповідно. Лілль також зробив заміну на 85-й хвилині, випустивши Ісмаїлі замість М. Байо. Незважаючи на спроби «Лілля» повернутися в гру, «Реймс» вистояв і здобув цінну перемогу з рахунком 1:0. Однак господарям поля було завдано пізнього удару, коли М. Бусі отримав жовту картку на останній хвилині гри. Загалом, це була напружена боротьба між двома командами, які прагнуть піднятися вгору по турнірній таблиці. Реймс буде задоволений своєю перемогою, а Ліллю доведеться перегрупуватися і сконцентруватися перед наступною грою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — Реймс, Монако — Лілль.