Кремонезе — Спеція — 2:0. Чемпіонат Італії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-06 23:56 6 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кремонезе (Італія) і ... Кремонезе — Спеція — 2:0. Чемпіонат Італії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

6 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кремонезе (Італія) і Спеція (Італія).

Кремонезе - Специя - 2:0. Чемпионат Италии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаКремонезе - Специя - 2:0. Чемпионат Италии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 34-й тур

Кремонезе (Італія) — Спеція (Італія) — 2:0 (1:0)
Голи: Д. Чофані (41), Йохан Васкес (77)

Предупредження: Кевін Агудело (76), Ампаду (79)

Огляд матчу Кремонезе — Спеція:

Кремонезе здобули переконливу перемогу над Спецією з рахунком 2:0 на стадіоні Джованні Зіні в матчі Серії А, в якому господарі поля домінували в другому таймі. У першому таймі «Кремонезе» домінували в матчі, але тільки на 41-й хвилині їм вдалося прорватися вперед завдяки голу Д. Чіофані, забезпечивши своїй команді перевагу перед перервою. Після перерви «Спеція» вийшла на поле з бажанням зрівняти рахунок, зробивши три швидкі заміни протягом перших 10 хвилин.

Однак саме «Кремонезе» в підсумку оформили перемогу, забивши гол від Дж. Васкеса на 77-й хвилині, фактично поставивши крапку в матчі для гостьової команди. У матчі було зроблено шість замін, причому Кремонезе зробив дві заміни одночасно на 65-й хвилині і ще двох гравців ближче до кінця гри. Спеція також зробила тріо замін, намагаючись повернутися в гру. У грі не обійшлося і без фолів: «Спеція» отримала дві жовті картки за матч. К. Агудело отримав жовту картку на 76-й хвилині, а Е. Ампаду — на 79-й. Загалом, це був домінуючий виступ «Кремонезе», які контролювали більшу частину матчу та змогли використати свої шанси для досягнення перемоги. Завдяки цьому результату «Кремонезе» продовжує набирати хорошу форму в Серії А цього сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Кремонезе, Спеція — Мілан.