Олександр Севідов: «Зараз я вже сумніваюся, що матч «Маріуполь» — «Гірник-Спорт» був чистим»

2023-05-07 16:02 Колишній український тренер Олександр Севідов висловив сумніви, чи був матч «Маріуполя» з «Гірником-Спортом» у 2016-му не ... Олександр Севідов: «Зараз я вже сумніваюся, що матч «Маріуполь» — «Гірник-Спорт» був чистим»

Колишній український тренер Олександр Севідов висловив сумніви, чи був матч «Маріуполя» з «Гірником-Спортом» у 2016-му не договірним.

Олександр Севідов (фото: А.Осипов)

— «Маріуполь» — «Гірник-Спорт» — це договірний матч?

— Я не можу вам...

— Це чистий матч? Як ви думаєте?

— Зараз я вже сумніваюся. Мене всі переконали, і я вже сумніваюся.

У матчі «Маріуполя», який очолював Севідов, із «Гірником-Спортом» у першому таймі перемогла команда з Горішніх Плавнів 1:0, але потім тричі пропустила в другому таймі. Тоді ще голова комісії з виявлення договірняків Federbet Франческо Баранка сказав про цей матч таке: «Матч був обурливим договірняком. Вони підлаштували все. Перемога гостей у першому таймі і господарів у матчі, перемога господарів із форою (-1), тотал понад 3,5 гола. Огидно».