Аяччо — Тулуза — 0:0. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-07 18:27 7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Аяччо (Франція) і ... Аяччо — Тулуза — 0:0. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Аяччо (Франція) і Тулуза (Франція).

Аяччо - Тулуза - 0:0. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистикаАяччо - Тулуза - 0:0. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 34-й тур

Аяччо (Франція) — Тулуза (Франція) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Умар Гонсалес (49), Мангані (64), Маркетті (69)

Огляд матчу Аяччо — Тулуза:

Матч Ліги 1 між «Аяччо» і «Тулузою» закінчився безгольовою нічиєю, обидві команди не змогли реалізувати жодного зі своїх моментів. Матч проходив на стадіоні «Стад Франсуа Коті», і, незважаючи на відсутність голів, це був напружений поєдинок, в якому обидві сторони чинили запеклу боротьбу. У першому таймі обидві команди намагалися взяти гру під свій контроль, створили кілька нагод, але не змогли забити. Рахунок 0:0 у перерві відображає сильну оборону обох команд. У другому таймі «Аяччо» отримав жовту картку на 49-й хвилині, її отримав О. Гонсалес. Тулуза зробила першу заміну на 58-й хвилині, випустивши Б. Дежагера замість Р. Ратао. Аяччо також зробив кілька змін: на 62-й хвилині замість М. Альфонса з’явився Ю. Коне, потім Р. Хамума замінив М. Сумано, а Р. Нурі — І. Чегра.

На 64-й хвилині жовту картку отримав Т. Мангані з «Аяччо», а на 69-й хвилині аналогічну картку отримав В. Маркетті. Тулуза зробила ще дві заміни на 72-й і 73-й хвилинах, випустивши З. Абухлала замість В. Бірманчевіча і С. Спірінгса замість В. Сьєрро, відповідно. Аяччо також зробив ще одну заміну на 75-й хвилині: Т. Мангані замінив Б. Туре. На 83-й хвилині «Тулуза» зробила ще дві заміни: Т. Даллінга вийшов замість С. Хамуліча, а Ф. Шайбі — замість А. Онайву. Аяччо зробив останню заміну на 88-й хвилині: К. Спадануда замінив К. Байала. Незважаючи на кілька моментів протягом усього матчу, жодна з команд не змогла влучити у площину воріт, і матч закінчився безгольовою нічиєю. Хоча обидві команди були розчаровані тим, що не набрали три очки, сильна оборона з обох сторін, безумовно, є позитивним моментом.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСЖ — Аяччо, Тулуза — Нант.