Лор’ян — Брест — 2:1. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-07 18:29 7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Брест — 2:1. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Брест (Франція).

Лорьян - Брест - 2:1. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистикаЛорьян - Брест - 2:1. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 34-й тур

Лор’ян (Франція) — Брест (Франція) — 2:1 (1:0)
Голи: І. Коне (32), І. Коне (51) — дель Кастільо (69)

Предупредження: Жан-Кевін Дюверн (42), П’єр Ліс Мелу (60), D. Yongwa (84), Макенго (89), Макенго (90+6)

Огляд матчу Лор’ян — Брест:

У напруженому матчі Ліги 1 між «Лор’яном» і «Стад Брестуа 29» перемогу з рахунком 2:1 здобули господарі поля. Матч проходив на стадіоні «Стад Ів Алленмат — Ле Мустуар» і характеризувався напруженою зустріччю двох сторін. Перший гол у матчі було забито на 32-й хвилині, коли гравець «Лор’яна» І. Коне ударом з близької відстані пробив повз воротаря «Брестуа». Перший тайм закінчився з невеликою перевагою «Лор’яна». На початку другого тайму І. Коне завдав нового удару, подвоївши перевагу своєї команди ще одним голом на 51-й хвилині. Stade Brestois відбивався щосили і на 69-й хвилині заробив пенальті, який належним чином реалізував Р. Дель Кастільйо. Однак в останні хвилини матчу їм не вдалося зрівняти рахунок.

Обидві команди зробили кілька замін протягом усієї гри, причому Б. Інносент із «Лор’яна» вийшов замість Ж. Макенго на 56-й хвилині. Стад Брестуа також зробив дві швидкі заміни на 62-й і 63-й хвилинах: Ф. Лемарешаль і Х. Маньєтті замінили Р. Дель Кастільо і М. Камара відповідно. Гравець «Лор’яна» Д. Йонгва отримав жовту картку на 84-й хвилині, а на 85-й хвилині був замінений на А. Карі. Карі. Ж. Макенго отримав дві жовті картки в останні п’ять хвилин матчу, що в підсумку призвело до червоної картки та вилучення з гри. Загалом, це була важка перемога «Лор’яна», який здобув три важливі очки у своєму прагненні залишитися на плаву в таблиці Ліги 1. Для «Стад Брестуа» це була прикра поразка, але вони постараються відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — Лор’ян, Брест — Осер.