Нант — Страсбур — 0:2. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-07 18:30 7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — Страсбур — 0:2. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і Страсбур (Франція).

Нант - Страсбур - 0:2. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистикаНант - Страсбур - 0:2. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 34-й тур

Нант (Франція) — Страсбур (Франція) — 0:2 (0:1)
Голи: Діалло (26), Х. Діарра (47)

Предупредження: Віктор (45), Коко (53), Колін Дагба (68), Молле (76)

Огляд матчу Нант — Страсбур:

Футбольний матч між «Нантом» і «Страсбуром» відбувся на стадіоні «Стад де ла Божуар — Луї Фонтено», і це була дуже очікувана гра в лізі Ligue 1. Перша половина гри пройшла в напруженій боротьбі, обидві команди намагалися взяти гру під контроль. Однак саме «Страсбур» завдав першого удару з пенальті, призначеного Х. Діалло на 26-й хвилині. Пенальті було призначено після небезпечного підкату гравця «Нанта» у штрафному майданчику. «Нант» спробував повернутися в гру, але не зміг влучити у площину воріт. Ба більше, перед самою перервою команда зіткнулася з невдачею, коли Жоао Віктор отримав жовту картку. На початку другого тайму «Нант» зробив кілька замін, сподіваючись переломити хід гри. Але у Страсбура були інші плани.

Страсбур вийшов на поле в другому таймі у всеозброєнні і забив другий гол на 47-й хвилині завдяки точному удару Х. Діарра. Захист «Страсбура» був надійним і не дозволив «Нанту» створити жодного серйозного шансу. Ба більше, гравцям «Нанта» були показані жовті картки, що тільки погіршило їхнє становище. Страсбур продовжував домінувати в грі, і «Нант» зробив ще кілька замін, щоб спробувати врятувати гру. Однак цього було занадто мало, занадто пізно, оскільки захист Страсбура тримався стійко. Підсумковий рахунок 0:2, заслужена перемога «Страсбура». Загалом, це був розчаровуючий виступ «Нанта». Вони добре почали гру, але не змогли втримати свій темп. Страсбур, навпаки, грав цілеспрямовано і рішуче. Вони використовували свої шанси і рішуче оборонялися. Ця перемога, безсумнівно, додасть їм такого необхідного імпульсу, оскільки вони продовжують боротися за вищу позицію в Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Нант, Страсбур — Ніцца.