Металіст — Львів — 1:0. Чемпіонат України, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-07 18:34 7 травня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст (Харків) і ... Металіст — Львів — 1:0. Чемпіонат України, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

7 травня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст (Харків) і Львів (Львів).

Металлист - Львов - 1:0. Чемпионат Украины, 25-й тур. Обзор матча, статистикаМеталлист - Львов - 1:0. Чемпионат Украины, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 25-й тур

Металіст (Харків) — Львів (Львів) — 1:0 (0:0)
Голи: Прядун (79)

Предупредження: A. Алібеков (10), Панасенко (24), O. Дитятьєв (38), Порох (45+2), Чідомере (81)

Огляд матчу Металіст — Львів:

На стадіоні «Авангард» відбувся захопливий матч Прем’єр-ліги між харківським «Металом» і «Львовом», що завершився впевненою перемогою харківського «Металу» з рахунком 1:0. У перерві обидві команди вели в рахунку 0:0. Однак у другому таймі харківський «Метал» накрутив темп і став сильніше пресингувати львів’ян. Це принесло свої плоди — їм вдалося забити єдиний гол у матчі. Перший гол трапився наприкінці другого тайму, у невстановлений час. Гравець харківського «Металу» успішно забив гол, забезпечивши перевагу господарів поля з рахунком 1:0. Це був напружений момент, який викликав захоплений рев уболівальників харківського «Металу».

В обох команд були гравці, які вийшли на заміну, причому харківський «Метал» використав п’ять замін, а «Львів» давав про себе знати своїм чудовим захистом. Однак, за винятком кількох спроб, гра залишалася безрезультатною протягом усього першого тайму. Незважаючи на поразку, львів’яни дали хороший бій і створили кілька якісних моментів. Однак вони не змогли використати ці можливості. З іншого боку, харківський «Метал» продемонстрував кращу командну гру і злагоджені передачі, що і допомогло їм здобути перемогу. Точна дата, час і раунд матчу невідомі, проте ця гра напевно запам’ятається захопливою і захоплюючою кінцівкою. Вболівальники обох команд стали свідками дивовижного футболу, який проходив у запеклій боротьбі від початку і до кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Металіст — Зоря, Львів — Ворскла.