Вест Гем — Ман.Юнайтед — 1:0. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-07 23:59 7 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Ман.Юнайтед — 1:0. Чемпіонат Англії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

7 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Ман.Юнайтед (Англія).

Вест Хэм - Ман.Юнайтед - 1:0. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Ман.Юнайтед - 1:0. Чемпионат Англии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 35-й тур

Вест Гем (Лондон) — Ман.Юнайтед (Англія) — 1:0 (1:0)
Голи: Бенрахма (27)

Предупредження: Маласія (36), A. Wan-Bissaka (64)

Огляд матчу Вест Гем — Ман.Юнайтед:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні в Лондоні «Вест Гем» здобув перемогу над «Манчестер Юнайтед» із рахунком 1:0. Господарі поля вийшли вперед на 27-й хвилині завдяки вдалому удару С. Бенрахми. Попри всі зусилля «Манчестер Юнайтед», вони не змогли зрівняти рахунок упродовж усього матчу. У першому таймі «Вест Гем» володів м’ячем і створив кілька моментів, що зрештою призвело до голу. Манчестер Юнайтед" намагався знайти свій ритм і не міг загрожувати обороні господарів поля. У другому таймі «Манчестер Юнайтед» вийшов на поле з більшою інтенсивністю і зробив кілька атакувальних замін. На 57-й хвилині В. Вегхорст вийшов замість А. Марсьяля, але заміна не принесла негайних результатів. На 64-й хвилині А. Ван-Біссака отримав жовту картку, і «Манчестер Юнайтед» продовжував наполегливо домагатися голу.

На 74-й хвилині «Манчестер Юнайтед» зробив ще дві заміни, випустивши К. Еріксена та Антоні. Однак ці заміни не змогли змінити хід гри, і «Вест Гем» продовжував стійко оборонятися. На 87-й хвилині «Вест Гем» зробив першу заміну в матчі: С. Бенрахма вийшов замість П. Форналса. У відповідь «Манчестер Юнайтед» зробив ще дві заміни: А. Ван-Біссака і Т. Маласія вийшли замість Д. Далота і Фреда. У додатковий час «Вест Гем» здійснив ще три заміни: Л. Пакете, М. Антоніо і А. Крессвелл вийшли замість Ф. Даунса, Б. Джонсона і Емерсона відповідно. Попри наполегливі спроби «Манчестер Юнайтед», захист «Вест Гема» вистояв, забезпечивши перемогу господарів поля. Загалом, матч став сильним виступом «Вест Гема», який скористався своєю перевагою та втримав перемогу. «Манчестер Юнайтед» буде розчарований відсутністю атакувальної майстерності, але вони постараються виправити ситуацію в наступній грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брентфорд — Вест Гем, Ман.Юнайтед — Вулверхемптон.