Боруссія Д — Вольфсбург — 6:0. Чемпіонат Німеччини, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-08 00:00 7 травня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д — Вольфсбург — 6:0. Чемпіонат Німеччини, 31-й тур. Огляд матчу, статистика

7 травня відбувся один із матчів 31-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Вольфсбург (Німеччина).

Боруссия Д - Вольфсбург - 6:0. Чемпионат Германии, 31-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия Д - Вольфсбург - 6:0. Чемпионат Германии, 31-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 31-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — Вольфсбург (Німеччина) — 6:0 (3:0)
Голи: К. Адейємі (14), С. Халлер (28), Мален (37), (54), К. Адейємі (59)

Попередження: К. Фішер (64)

Огляд матчу Боруссія Д — Вольфсбург:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги дортмундська «Боруссія» зустрілася з «Вольфсбургом» на стадіоні SIGNAL IDUNA PARK. Господарі поля домінували в першому таймі, забивши три голи і залишивши гостям складне завдання на другий тайм. Дортмундській «Боруссії» не знадобилося багато часу, щоб відкрити рахунок: на 14-й хвилині К. Адейємі вразив ворота гостей. Гості спробували відігратися, але С. Халлер подвоїв перевагу дортмундців на 28-й хвилині. Перед самою перервою Д. Мален забив гол, закріпивши перевагу господарів у першому таймі. Намагаючись переломити хід гри, «Вольфсбург» зробив дві заміни в перерві: Р. Баку і Ж. Гілавогі вийшли на заміну, а К. Фішер і К. Паредес — на заміну. Однак саме дортмундська «Боруссія» продовжувала диктувати темп гри, і на 54-й хвилині Джей Беллінгем забив гол. К. Адейємі забив свій другий гол у грі всього через п’ять хвилин, довівши рахунок до 5:0 на користь господарів поля.

На 62-й і 63-й хвилинах дортмундська «Боруссія» зробила три заміни поспіль: С. Халлер, Д. Мален і М. Хуммельс вийшли на заміну, а Ю. Мукоко, С. Озкан і М. Реус — на заміну. На 64-й хвилині «Вольфсбург» отримав жовту картку: К. Фішер був вилучений з поля. На 65-й хвилині дортмундська «Боруссія» отримала право на пенальті, але К. Адейємі не зміг його реалізувати. Вольфсбург також зробив три заміни на 65-й хвилині: Я. Камінські, М. Сванберг і Я. Вінд вийшли на поле, а Н. Коцца, Я. Герхардт і О. Мармуш — на поле. На 69-й і 76-й хвилинах дортмундська «Боруссія» провела ще дві заміни: К. Адейємі і Я. Райерсон вийшли на заміну, а Г. Рейна і Ф. Пасслак — на заміну. На 86-й хвилині Дж. Беллінгем забив свій другий гол у грі, довівши рахунок до 6:0 на користь дортмундської «Боруссії». Підсумковий рахунок 6:0 на користь дортмундської «Боруссії» став явним свідченням їхньої переваги над «Вольфсбургом». Атакувальна майстерність господарів була продемонстрована повною мірою, а К. Адейємі і Дж. Беллінгем очолили атаку перед ревучим натовпом. З іншого боку, гостям доведеться перегрупуватися і повернутися сильнішими в наступній грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — Боруссія М, Вольфсбург — Хоффенхайм.