Ліон — Монпельє — 5:4. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-08 00:01 7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і ... Ліон — Монпельє — 5:4. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і Монпельє (Франція).

Лион - Монпелье - 5:4. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистикаЛион - Монпелье - 5:4. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 34-й тур

Ліон (Франція) — Монпельє (Франція) — 5:4 (1:2)
Голи: А. Лаказетт (31), А. Лаказетт (59), Ловрен (70), А. Лаказетт (82) — Сепе Ельє Вахі (40), Сепе Ельє Вахі (41), Сепе Ельє Вахі (53), Сепе Ельє Вахі (55)

Предупредження: Сепе Ельє Вахі (53), Ф. Сакко (89)

Огляд матчу Ліон — Монпельє:

У захопливому матчі, в якому було забито дев’ять голів, «Ліон» з рахунком 5:4 обіграв «Монпельє» на стадіоні Groupama в рамках Ліги 1. Гра почалася з того, що «Ліон» вийшов уперед на 31-й хвилині завдяки голу А. Лаказетта. Однак «Монпельє» відповів двома швидкими голами Е. Вахи на 40-й і 41-й хвилинах відповідно, і в перерві «Ліон» програвав 2:1. На початку другого тайму «Ліон» зробив заміну, замінивши Н. Тальяфіко на Ен. Тальяфіко на Енріке, але саме «Монпельє» використав усі свої шанси, забивши пенальті на 53-й хвилині і ще один гол від Вахи на 55-й хвилині. Ліон відбився, забивши гол від Лаказетта на 59-й хвилині, якраз перед тим, як Ж. Лепенант був замінений на Жефіньо. Монпельє зробив дві заміни на 65-й хвилині, випустивши К. Файада замість Л. Лероя і Ф. Мауасса замість Т. Сен-Люса.

На 70-й хвилині Д. Ловрен із «Ліона» забив гол, після чого «Ліон» здійснив заміну: М. Густо замінив С. Кумбеді на 71-й хвилині. Монпельє зробив ще дві заміни: М. Сахо замінив М. Естеве на 77-й хвилині, а Е. Вахі замінив В. Жермена на 80-й хвилині. Попри те, що «Ліон» поступався з рахунком 4:2, він зробив пізній ривок, забивши два голи в останні десять хвилин гри. А. Лаказетт завершив свій хет-трик голом на 82-й хвилині, а на 90-й хвилині у ворота «Ліона» було призначено пенальті, який класно реалізував Лаказетт. Монпельє отримав дві жовті картки на останніх хвилинах гри: Ф. Сако і К. Жюльєн отримали їх. Загалом, це був захопливий матч, у якому було все, що тільки можна побажати від футбольного матчу — голи, драма і хвилювання. Пізніше повернення «Ліона» потішило домашніх уболівальників, а «Монпельє» шкодуватиме про втрачені можливості, завдяки яким вони могли взяти всі три очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клермон — Ліон, Монпельє — Лор’ян.