Труа — ПСЖ — 1:3. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-08 00:02 7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Труа (Франція) і ... Труа — ПСЖ — 1:3. Чемпіонат Франції, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

7 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Труа (Франція) і ПСЖ (Париж).

Труа - ПСЖ - 1:3. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистикаТруа - ПСЖ - 1:3. Чемпионат Франции, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 34-й тур

Труа (Франція) — ПСЖ (Париж) — 1:3 (0:1)
Голи: Ксав’є Шавалерін (83) — Мбаппе (8), Вітінья (59), Руїс (86)

Предупредження: Бальде (45+2)

Огляд матчу Труа — ПСЖ:

У захопливому матчі Ліги 1 «Естак Труа» воював із «Парі Сен-Жермен» на стадіоні «Стад де л’Об». Гра була сповнена дії і хвилювання, обидві команди продемонстрували високу конкурентоспроможність і майстерність. Перший гол у матчі відбувся вже на 8-й хвилині, коли гравець «Парі Сен-Жермен» Кіліан Мбаппе забив блискучий гол, вивівши свою команду вперед. Естак Труа продовжував наполегливо боротися, але не зміг зрівняти рахунок до перерви. Однак перед самою перервою «Естак Труа» отримав жовту картку: суддя виніс попередження Мохамеду Бальде. У другому таймі «Парі Сен-Жермен» продовжував домінувати, і Вітінья забив другий гол на 59-й хвилині.

Незабаром «Естак Труа» зробив дві заміни: Л. Агум і А. Бруус замінили Р. Куаме і Т. Бальде відповідно. Незважаючи на поразку у два м’ячі, «Естак Труа» не здавався і продовжував чинити опір. На 83-й хвилині вони, нарешті, домоглися свого: Ксав’є Шавалерін забив гол і довів рахунок до 1:2. На жаль, їхня надія була недовгою, оскільки на 86-й хвилині Фабіо Руїс із «Парі Сен-Жермен» забив гол, вивівши свою команду вперед. На останній хвилині гри «Парі Сен-Жермен» зробив третю заміну: Вітінью замінив І. Гарбі. У підсумку «Парі Сен-Жермен» здобув перемогу з підсумковим рахунком 3:1. Це була чудова гра, обидві команди продемонстрували прекрасні футбольні навички та дух суперництва. Вболівальники обох команд отримали задоволення від захопливого футболу з великою кількістю голів і подій.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Труа, ПСЖ — Аяччо.