Минай — Ворскла — 2:0. Чемпіонат України, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-08 16:00 8 травня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай (Минай) і ... Минай — Ворскла — 2:0. Чемпіонат України, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

8 травня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай (Минай) і Ворскла (Полтава).

Минай - Ворскла - 2:0. Чемпионат Украины, 25-й тур. Обзор матча, статистикаМинай - Ворскла - 2:0. Чемпионат Украины, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 25-й тур

Минай (Минай) — Ворскла (Полтава) — 2:0 (1:0)
Голи: S. Петко (45+1)

Попередження: О. Мельник (12), Кравець (15), Яворський (41), I. Кейн (79), I. Крупського (82), Шишка (88)

Огляд матчу Минай — Ворскла:

У матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Минай» «Минай» зустрівся з полтавською «Ворсклою» у захопливому поєдинку. Незважаючи на сильну боротьбу обох команд, «Минай» здобув перемогу з рахунком 1:0 у перерві та 2:0 в основний час, на радість домашньої публіки. Матч почався напружено, обидві сторони прагнули взяти гру під свій контроль. Лише на 12-й хвилині матчу гравець «Миная» О. Мельник отримав жовту картку за грубу атаку. Полтавський гравець «Ворскли» В. Кравець пішов за його прикладом всього через три хвилини, заробивши свою жовту картку. Арбітр продовжував карати, на 41-й хвилині ще одну жовту картку отримав С. Яворський із полтавської «Ворскли». Лише наприкінці першого тайму в матчі було забито перший гол. На 45-й хвилині гравець «Миная» С. Петко забив гол, який надав його команді такий необхідний заряд впевненості перед перервою. У другому таймі полтавська «Ворскла» була сповнена рішучості відігратися, і вже на самому початку матчу провела дві заміни. С. Яворський був замінений на І. Нестеренка, а Д. Олійник звільнив місце для Д. Черниша.

Однак «Минай» виявився надто сильним суперником і зробив дві заміни на 75-й і 76-й хвилинах відповідно. О. Мельника замінив Б. Чуєв, а С. Петько вийшов замість М. Шишки. В останні хвилини гри не обійшлося без загострень, жовті картки отримали гравці полтавської «Ворскли» І. Кейн та І. Крупський. «Минай» зробив ще дві заміни, випустивши В. Рогозинського замість М. Гечева і О. Вишневського замість Ю. Коломійця. Полтавська «Ворскла» також зробила заміну на 87-й хвилині, замінивши І. Кейна на Р. Лопеша. За кілька хвилин до кінця матчу М. Шишка з «Миная» отримав жовту картку. Однак господарям поля залишалося тільки посміятися, коли на 90-й хвилині Ю. Твердохліб забив гол, забезпечивши їм перемогу. Загалом, це був захопливий і напружений матч між двома талановитими командами. Минай вийшов на перше місце завдяки вражаючій командній роботі та рішучості перемогти. Після фінального свистка натовп заревів від захвату, а гравці обох команд потиснули один одному руки на знак гарної спортивної майстерності. Це був великий день для футболу і фантастичний день для вболівальників «Миная».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Минай — Дніпро-1, Львів — Ворскла.