Верес — Колос — 0:1. Чемпіонат України, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-08 17:00 8 травня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і ... Верес — Колос — 0:1. Чемпіонат України, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

8 травня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і Колос (Ковалівка).

Верес - Колос - 0:1. Чемпионат Украины, 25-й тур. Обзор матча, статистикаВерес - Колос - 0:1. Чемпионат Украины, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 25-й тур

Верес (Рівне) — Колос (Ковалівка) — 0:1 (0:1)
Голи: D. Балан (8)

Предупредження: Оріховський (26), D. Балан (28), Вовченко (43), Д. Безбородько (81), Д. Кльоц (90)

Огляд матчу Верес — Колос:

Нещодавно на стадіоні «Авангард» відбувся захоплюючий матч Прем’єр-ліги між командами «Верес Рівне» та «Колос Ковалівка». Гра проходила в напруженій боротьбі, обидві команди виклалися по максимуму. У перерві матчу рахунок був 0:1, причому «Колос Ковалівка» взяв гору на самому початку. Перший гол був забитий Д. Баланом на 8-й хвилині.

Однак «Верес Рівне» відбився і спробував відігратися. Незважаючи на кілька спроб, вони не змогли реалізувати свої шанси в голи. У другому таймі «Верес Рівне» намагався зрівняти рахунок, але захист «Колоса Ковалівки» тримався стійко. Матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «Колоса Ковалівки». Протягом матчу відбулося кілька яскравих моментів, включно з картками та замінами. П. Оріховський із «Колоса Ковалівки» отримав жовту картку на 26-й хвилині, потім жовту картку отримав Д. Балан із «Вереса Рівне» на 28-й хвилині. На 43-й хвилині жовту картку отримав С. Вовченко з «Верес Рівне». На 68-й хвилині «Колос Ковалівка» зробив першу заміну в матчі: замість А. Богданова вийшов В. Велетень. Верес Рівне незабаром пішов за цим прикладом, зробивши дві швидкі заміни на 70-й хвилині. О. Лебеденка замінив М. Гайдучик, а А. Близниченко вийшов замість В. Дахновського. Другу заміну «Колос Ковалівка» зробив на 75-й хвилині, В. Лисенка замінив Д. Безбородько. Останній отримав жовту картку на 81-й хвилині. Верес Рівне Д. Кльоц також отримав жовту картку в компенсований час. На останніх хвилинах гри «Колос Ковалівка» зробив ще дві заміни: П. Оріховський замінив О. Криворучка, а О. Ільїн — О. Гусола. Загалом, це був напружений матч між двома класними командами Прем’єр-ліги. Попри всі зусилля рівненського «Вереса», вони не змогли подолати перевагу «Колоса Ковалівки». Матч продемонстрував відмінний футбол, підкресливши майстерність і талант обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верес — Металіст 1925, Колос — Олександрія.