Емполі — Салернітана — 2:1. Чемпіонат Італії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-08 21:31 8 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і ... Емполі — Салернітана — 2:1. Чемпіонат Італії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

8 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і Салернітана (Італія).

Эмполи - Салернитана - 2:1. Чемпионат Италии, 34-й тур. Обзор матча, статистикаЭмполи - Салернитана - 2:1. Чемпионат Италии, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 34-й тур

Емполі (Італія) — Салернітана (Італія) — 2:1 (1:0)
Голи: Н. Камбьягі (38), Капуто (63) — Пьонтек (85)

Предупредження: M. Lovato (28), Бронн (60), Т. Балданзі (70), Дестро (90+6)

Огляд матчу Емполі — Салернітана:

Футбольний матч між «Емполі» та «Салернітаною» став захопливим протистоянням у лізі Серії А, що відбулося на стадіоні «Карло Кастеллані». Обидві команди прагнули перемоги, і стадіон був заповнений уболівальниками, які вболівали за свої команди. У першому таймі гравець «Салернітани» М. Ловато отримав жовту картку на 28-й хвилині. Однак Емполі вдалося вийти вперед завдяки голу Н. Камбьяги на 38-й хвилині, встановивши рахунок 1:0. У другому таймі Салернітана зробила три заміни на 46-й хвилині, випустивши Г. Маджоре замість К. П’ятека, Я. Самбіа замість Ф. Данилюка і Л. Пірола замість Г. Кастаноса. Емполі також зробив заміну на 60-й хвилині, замінивши Л. Хендерсона на Дж. Акпа Акпро.

На 70-й хвилині гравець «Емполі» Т. Бальданці отримав жовту картку, а на 67-й хвилині «Салернітана» зробила ще одну заміну, випустивши Л. Кулібалі замість Е. Бохінена. На 78-й хвилині «Емполі» зробив дві заміни: Т. Балданці поступився місцем Ф. Бандінеллі, а Н. Камб’ягі був замінений на М. П’яцу. На 63-й хвилині Ф. Капуто з «Емполі» забив гол, довівши свою перевагу до 2:0. Однак «Салернітана» відбилася, і К. П’ятек забив гол на 85-й хвилині, довівши рахунок до 2:1. В останні кілька хвилин матчу відбулися ще три заміни: Емполі випустив Т. Ебуехі замість П. Стояновича, а Ф. Капуто замінив М. Дестро. Салернітана також зробила заміну на 87-й хвилині, випустивши Т. Вільєну замість Х. Ніколуссі Кавілья. Матч закінчився заслуженою перемогою «Емполі» над «Салернітаною» з рахунком 2:1. Матч був інтенсивним і напруженим, обидві команди продемонстрували високу майстерність і рішучість. Це була захоплива гра у футбол, яка тримала вболівальників у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сампдорія — Емполі, Салернітана — Аталанта.