Рома — Байєр — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-05-12 00:01 11 травня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Байєр (Леверкузен). ... Рома — Байєр — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

11 травня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Байєр (Леверкузен).

Рома - Байер - 1:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаРома - Байер - 1:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Рома (Рим) — Байєр (Леверкузен) — 1:0 (0:0)
Голи: Е. Бове (63)

Предупредження: Р. Андрич (50), Діабі (57), Джонатан Тах (58), Манчіні (58), Абрахам (76), Ібаньєс (89), Спінаццола (90+3)

Огляд матчу Рома — Байєр:

AS Roma і Bayer Leverkusen зустрілися в захопливому матчі в рамках Ліги Європи УЄФА. Гра проходила на «Стадіо Олімпіко», і це був напружений матч, в якому обидві команди прагнули вийти вперед. У першому таймі голів забито не було, хоча обидві команди мали кілька хороших моментів. Леверкузенський «Байєр» зробив першу заміну в матчі на 36-й хвилині, коли О. Коссуну був замінений на М. Баккера. Другий тайм почався з жовтої картки Р. Андрича з леверкузенського «Байєра» на 50-й хвилині, а М. Діабі також отримав жовту картку на 57-й хвилині. На 58-й хвилині жовту картку отримав Г. Манчіні з AS Roma, а також Й. Тах із Bayer Leverkusen. На 63-й хвилині «Рома» вийшла вперед завдяки голу Е. Бове. Леверкузенський «Байєр» спробував відповісти заміною: на 72-й хвилині А. Глозек і С. Азмун замінили О. Коссуну та М. Діабі.

У цей же час у складі леверкузенців з’явився А. Адлі. АС Рома також зробила кілька замін: на 76-й хвилині Е. Бове був замінений на Г. Вейналдума. У цей же час А. Белотті вийшов замість П. Дибали. Т. Абрахам із «Роми» отримав жовту картку на 76-й хвилині, якраз перед тим, як його команда зробила першу заміну. На останніх хвилинах матчу «Рома» отримала ще одну жовту картку, цього разу за Роджера Ібаньєса на 89-й хвилині. Леверкузенський «Байєр» зробив останню заміну на 90-й хвилині: Р. Андрич був замінений на Н. Амірі. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Роми». Л. Спінаццола з «Роми» також отримав жовту картку на останніх хвилинах гри. Загалом, це був захопливий матч, у якому обидві команди доклали багато зусиль. Завдяки голу Е. Бове «Рома» здобула перемогу з рахунком 1:0. Це була важка перемога «Роми» і прикра поразка леверкузенського «Байєра».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Рома, Байєр — Рома.