Кельн — Герта — 5:2. Чемпіонат Німеччини, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-12 23:30 12 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і ... Кельн — Герта — 5:2. Чемпіонат Німеччини, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

12 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Кельн (Німеччина) і Герта (Берлін).

Кельн - Герта - 5:2. Чемпионат Германии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаКельн - Герта - 5:2. Чемпионат Германии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 32-й тур

Кельн (Німеччина) — Герта (Берлін) — 5:2 (3:2)
Голи: Деві Селке (8), Тімо Хюберс (39), Елліс Схірі (43), Тімо Хюберс (69), Деніс Хусейнбашич (81) — Тусар (18), Йоветіч (33)

Попередження: Ерік Мартел (24), Лукебакіо (37), Мартон Дардаї (45+5), Тімо Хюберс (72), Міттельштадт (73), Аґустін Роґель (78), Сердар (90+1), Дж. Нганкам (90+2), Ріхтер (90+2)

Огляд матчу Кельн — Герта:

ФК «Кольн» здобув перемогу над «Гертою Берлін» у матчі Бундесліги на «РейнЕнерджіСтадіон» ФК «Кольн» здобув перемогу над «Гертою Берлін» у матчі Бундесліги на «РейнЕнерджіСтадіон» із рахунком 5:2. У перерві рахунок був 3:2 на користь ФК «Кольн». Перший гол у матчі був забитий Д. Зельке з ФК «Кольн» на 8-й хвилині гри. Однак уже через чотири хвилини, на 12-й хвилині, замість А. Рогеля був замінений гравець «Герти Берлін» Ф. Уремович. На 18-й хвилині «Герта Берлін» вийшла вперед, забивши гол Л. Тусарта. На 24-й хвилині гри гравець ФК «Кольн» Е. Мартель отримав жовту картку. Однак С. Тіггес був замінений на Д. Зельке, який забив перший гол. На 33-й хвилині берлінська «Герта» забила ще один гол ударом С. Йоветіча. Йоветіча. На жаль, лише через чотири хвилини, на 37-й хвилині, гравець «Герти» Д. Лукебакіо отримав жовту картку. Т. Хуберс із ФК «Кольн» забив вирішальний гол на 39-й хвилині, а потім Е. Схірі на 43-й хвилині.

На 45-й хвилині гравець «Герти Берлін» М. Дардаї отримав жовту картку. Е. Мартель із ФК «Кольн» був замінений на Й. Тільманна на 46-й хвилині гри. На 61-й хвилині «Герта Берлін» провела три заміни. М. Платтенхардт був замінений на М. Міттельштадта, М. Дардаї був замінений на С. Сердара. Сердара, а Ф. Нідерлехнер був замінений на Я. Нганкама. На 69-й хвилині гравець ФК «Кольн» Т. Хуберс забив ще один гол за команду, але лише через три хвилини отримав жовту картку. Гравці берлінської «Герти» М. Міттельштадт і А. Рогель отримали жовті картки на 73-й і 78-й хвилинах відповідно. На 80-й хвилині Д. Лукебакіо був замінений на К. Ежуке. Д. Гусейнбашич із ФК «Кольн» забив останній гол у грі на 81-й хвилині. Остання заміна в грі була проведена на 84-й хвилині, Л. Майна замінив Т. Лемперле. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець берлінської «Херти» М. Ріхтер, а також партнери по команді С. Сердар і Ж. Нганкам. Загалом, ФК «Кольн» домінував у грі з берлінською «Хертою» на стадіоні «РейнЕнерджіСтадіон» із підсумковим рахунком 5:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вердер — Кельн, Герта — Бохум.