Лаціо — Лечче — 2:2. Чемпіонат Італії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-12 23:45 12 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Лечче — 2:2. Чемпіонат Італії, 35-й тур. Огляд матчу, статистика

12 травня відбувся один із матчів 35-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Лечче (Італія).

Лацио - Лечче - 2:2. Чемпионат Италии, 35-й тур. Обзор матча, статистикаЛацио - Лечче - 2:2. Чемпионат Италии, 35-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 35-й тур

Лаціо (Рим) — Лечче (Італія) — 2:2 (1:1)
Голи: C. Нерухомий (34), Мілінкович-Савич (90+4) — Ремі Уден (45+2), Ремі Уден (51)

Попередження: Лаццарі (8), Ламек Банда (13), Ремі Уден (65), M. Саррі (77), Luca Pellegrini (78), Владіміро Фальконе (79), Алексіс Блін (81), Мілінкович-Савич (81), Хоан Гонсалес (90+4)

Огляд матчу Лаціо — Лечче:

Матч між «Лаціо» і «Лечче» в Серії А виявився захопливим поєдинком, в якому обидві команди проявили неабияку майстерність. У першому таймі обидві команди вступили в боротьбу на виснаження, кожна з них чинила тиск у центрі поля. Матч пожвавився на 8-й хвилині, коли М. Лаццарі з «Лаціо» отримав жовту картку, а Л. Банда з «Лечче» наслідував його приклад на 13-й хвилині. Переломний момент тайму настав на 23-й хвилині, коли Г. Стрефецца з «Лечче» не влучив з пенальті, на превелике полегшення вболівальників «Лаціо». Потім К. Іммобіле вивів «Лаціо» вперед на 34-й хвилині, але «Лечче» відповів голом Р. Удіна на 45-й хвилині і зрівняв рахунок у перерві. На другий тайм «Лечче» вийшов із новими силами, і на 51-й хвилині вийшов уперед завдяки другому голу Р. Удіна в матчі. Удіна в матчі.

Менеджер «Лаціо» відповів подвійною заміною на 58-й хвилині, випустивши Феліпе Андерсона і Е. Хісая замість Педро і Л. Пеллегріні. Заміни відразу ж далися взнаки, оскільки «Лаціо» почав пресингувати «Лечче». На 73-й хвилині «Лаціо» зробив ще одну заміну, випустивши М. Антоніо замість Т. Башича. Менеджер «Лечче» також зробив дві заміни на 68-й хвилині, випустивши Ф. Ді Франческо і А. Сізая замість Л. Банди і Л. Коломбо. Спроби «Лаціо» зрівняти рахунок постійно припинялися рішучою обороною «Лечче», кілька гравців якої отримали жовті картки і вийшли на заміну. На 82-й хвилині Т. Дж. Хельгасон вийшов на заміну замість Р. Удіна, який став героєм матчу для «Лечче». Однак «Лаціо» продовжував насідати, і в останні хвилини матчу С. Мілінковіч-Савіч забив гол, який врятував «Лаціо» і приніс очко його команді. Матч проходив на «Стадіо Олімпіко», і це була гра, сповнена драматизму і хвилювання. Обидві команди виклалися на повну, і матч став гідною рекламою Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Лаціо, Лечче — Спеція.