Мальорка — Кадіс — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 00:01 12 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і ... Мальорка — Кадіс — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

12 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і Кадіс (Іспанія).

Мальорка - Кадис - 1:0. Чемпионат Испании, 34-й тур. Обзор матча, статистикаМальорка - Кадис - 1:0. Чемпионат Испании, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 34-й тур

Мальорка (Іспанія) — Кадіс (Іспанія) — 1:0 (1:0)
Голи: Пабло Маффео (16), Кан-ін Лі (90+6)

Попередження: C. Рамос де ла Флор (7), M. Morlanes (32), Кан-ін Лі (50), Жауме Коста (56), Іньїго Руїс де Галаррета (58), Алехо (65), Марі (69), Г. Ескаланте (76), Пабло Маффео (90+5)

Огляд матчу Мальорка — Кадіс:

У напруженому матчі Ла Ліги «Мальорка» перемогла «Кадіс» із рахунком 1:0 на стадіоні Visit Mallorca Estadi. У першому таймі «Мальорка» вийшла вперед завдяки голу захисника П. Маффео на 16-й хвилині. Незважаючи на кілька жовтих карток, виданих обом командам, жодна з команд не змогла забити гол у другому таймі. На 7-й хвилині «Кадіс» отримав жовту картку К. Рамос. М. Морланес із «Мальорки» отримав жовту картку на 32-й хвилині, а Лі Канг-Ін і Дж. Коста отримали жовті картки на 50-й і 56-й хвилинах відповідно. І. Руїс де Галаррета отримав жовту картку всього через дві хвилини на 58-й хвилині. Мальорка зробила дві заміни на 63-й хвилині: Джей Коста замінив А. Санчеса, а Д. Родрігес замінив А. Ндіайє. Кадіс також зробив заміну: на 66-й хвилині І. Алехо замінив Р. Алькарас.

Через хвилину вони зробили ще дві заміни: С. Гвардіолу і Ф. Сан-Еметеріо замінили Т. Бонгонда і А. Негредо відповідно. У другому таймі «Кадіс» отримав ще дві жовті картки: Хосе Марі був вилучений на 69-й хвилині, а Г. Ескаланте отримав жовту на 76-й хвилині. Кадіс зробив останню заміну на 80-й хвилині: Р. Собріно був замінений на Р. Собріно був замінений на К. Лосано. На 83-й хвилині «Мальорка» зробила третю заміну: М. Морланес замінив К. Греньє. На останніх хвилинах матчу Кадіс зробив п’яту й останню заміну: на 90-й хвилині Фалі замінив С. Арзамендіа. На цій же хвилині жовту картку отримав гравець «Мальорки» П. Маффео, і, незважаючи на гол, забитий Лі Канг-Іном, його було скасовано через офсайд. Загалом, це був захопливий матч із кількома жовтими картками і замінами. «Мальорка» заслужено здобула перемогу, а «Кадіс» прагнутиме відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Мальорка, Кадіс — Вальядолід.