Лідс — Ньюкасл — 2:2. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 22:30 13 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) і ... Лідс — Ньюкасл — 2:2. Чемпіонат Англії, 36-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 36-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) і Ньюкасл (Англія).

Лидс - Ньюкасл - 2:2. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистикаЛидс - Ньюкасл - 2:2. Чемпионат Англии, 36-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 36-й тур

Лідс (Англія) — Ньюкасл (Англія) — 2:2 (1:1)
Голи: Л. Айлінг (7) — К. Вілсон (31), К. Вілсон (68)

Предупредження: Бруно Гімарайнш (57), Фірпо (59), В. Гнонто (69), J. Роблес (69)

Огляд матчу Лідс — Ньюкасл:

«Лідс Юнайтед» приймав «Ньюкасл Юнайтед» у захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Елланд Роуд». Від початку і до кінця обидві сторони демонстрували свою якість, рішучість і стійкість у боротьбі за результат. Матч почався з того, що «Лідс» упевнено контролював хід гри, обрушивши на ворота «Ньюкасла» серію атак. Незабаром їхня наполегливість принесла свої плоди, коли Люк Ейлінг забив добре оброблений гол на 7-й хвилині. Однак перевага «Лідса» була недовгою, адже на 31-й хвилині у ворота «Ньюкасла» було призначено пенальті, який спокійно реалізував Каллум Вілсон, зробивши рахунок 1:1 у перерві. У другому таймі обидві команди прагнули до перемоги. Лідс зробив заміну, випустивши Сема Грінвуда замість Адама Форшоу, а Ньюкасл заробив жовту картку за фол Бруно Гімараеша. Незабаром після цього відбулася друга заміна у складі «Лідса»: Джек Гаррісон вийшов замість відносно спокійного Веслі Гнонто, який раніше також отримав жовту картку.

На 69-й хвилині «Ньюкаслу» вдруге за матч було призначено пенальті, і знову Каллум Вілсон реалізував його, вивівши свою команду вперед. Однак Лідс не заспокоївся і продемонстрував свій неймовірний бойовий дух, відповівши чудовим голом Расмуса Крістенсена на 79-й хвилині. Відбулася шалена перепасовка, обидві команди прагнули до перемоги, але зрештою їм довелося задовольнитися нічиєю. Останні хвилини матчу були багаті на події: на 90-й хвилині Джуніор Фірпо з «Лідса» був вилучений з поля з червоною карткою. Патрік Бемфорд також отримав жовту картку на тій самій хвилині і був швидко замінений на Паскаля Струйка, оскільки «Лідс» намагався реорганізувати гру. Зрештою, обидві команди виявилися гідними суперниками, і підсумковий рахунок 2:2 був справедливим результатом. Вболівальники на «Елланд Роуд» стали свідками захопливого футболу Прем’єр-ліги, в якому «Лідс» і «Ньюкасл» виклалися на повну. Це стало свідченням якості обох команд і підкреслило непередбачуваність і хвилювання, які може принести ліга.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — Лідс, Ньюкасл — Лестер.