Баварія — Шальке — 6:0. Чемпіонат Німеччини, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 22:32 13 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — Шальке — 6:0. Чемпіонат Німеччини, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Шальке (Гельзенкірхен).

Бавария - Шальке - 6:0. Чемпионат Германии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаБавария - Шальке - 6:0. Чемпионат Германии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 32-й тур

Баварія (Мюнхен) — Шальке (Гельзенкірхен) — 6:0 (2:0)
Голи: Мюллер (21), Дж. Кімміч (29), Гнабрі (50), Гнабрі (66)

Попередження: Том Краус (20), Седрік Бруннер (28), Бюльтер (36)

Огляд матчу Баварія — Шальке:

Матч Бундесліги між командами «Баварія» та «Шальке 04» відбувся на стадіоні «Альянц Арена», і це була одностороння гра, в якій «Баварія» домінувала від початку до кінця. Уже в перерві рахунок був 2:0 на користь «Баварії», а до кінця матчу вони забили шість голів, зберігши при цьому чисту гру проти гостей. Перша значна подія в матчі сталася на 20-й хвилині, коли гравець «Шальке» Т. Краусс отримав жовту картку. Краусс отримав жовту картку, а гравець «Баварії» Т. Мюллер забив перший гол у матчі. Мюллер забив перший гол у матчі всього через хвилину. К. Бруннер отримав жовту картку на 28-й хвилині, а «Баварії» було призначено пенальті лише через хвилину, який з легкістю реалізував Й. Кімміх. Кімміх. М. Бультер отримав жовту картку на 36-й хвилині, що ознаменувало розчаровуючий перший тайм для гостей. ФК «Шальке» здійснив першу заміну всього за кілька секунд після початку другого тайму, коли К. Бруннер був замінений на М. Йошиду. Однак це не змінило перебіг гри, оскільки гравець «Баварії» С. Гнабрі забив третій гол у матчі всього за п’ять хвилин до кінця другого тайму.

ФК «Шальке» зробив другу заміну, коли М. Фрей замінив С. Полтера на 64-й хвилині, а «Баварія» зробила першу заміну, коли К. Коман був замінений на Р. Гравенберха. ФК «Шальке» швидко зробив ще дві заміни, замінивши Т. Краусса на Д. Дрекслера і М. Бултера на Т. Скарке, але це не змогло змінити результат. На 65-й хвилині С. Гнабрі забив свій другий гол у матчі, після чого на 71-й хвилині його замінив М. Тель, а Й. Кімміха замінив Л. Горецка. «Баварія» продовжила своє домінування, коли М. Тель забив четвертий гол у матчі на 80-й хвилині, ще більше ускладнивши завдання ФК «Шальке». На 85-й хвилині «Баварія» зробила ще дві заміни, замінивши М. де Лігта на Д. Упамекано і Ж. Мусіалу на С. Мане. ФК «Шальке» зробив останню заміну на 86-й хвилині, замінивши Я. Уронена на Т. Оувеяна. Однак «Баварія» не виявляла ознак сповільнення і продовжувала атакувати, і Н. Мазрауї забив шостий гол на 90-й хвилині. Загалом, це був вражаючий виступ «Баварії», адже вони продемонстрували свою майстерність в атаці та домінували в матчі, тоді як ФК «Шальке 04» ледве стримував своїх суперників. Перемога наблизила «Баварію» до вершини турнірної таблиці, в той час як на «Шальке» чекає важкий шлях у цьому сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Баварія — РБ Лейпциг, Шальке — Айнтрахт.