Боруссія Д — Боруссія М — 5:2. Чемпіонат Німеччини, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 22:34 13 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д — Боруссія М — 5:2. Чемпіонат Німеччини, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Боруссія М (Менхенгладбах).

Боруссия Д - Боруссия М - 5:2. Чемпионат Германии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия Д - Боруссия М - 5:2. Чемпионат Германии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 32-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — Боруссія М (Менхенгладбах) — 5:2 (4:0)
Голи: Мален (5), (18), С. Халлер (20), С. Халлер (32), Г. Рейна (90+5) — Р. Бенсебайні (75), Ларс Штіндл (85)

Предупредження: Р. Бенсебайні (77), Крамер (90+4)

Огляд матчу Боруссія Д — Боруссія М:

У нещодавньому матчі Бундесліги проти монхенгладбахської «Боруссії» дортмундська «Боруссія» перемогла з рахунком 4:0 у перерві та 5:2 в основний час. Матч відбувся на SIGNAL IDUNA PARK, домашньому стадіоні дортмундців, але час, дата і раунд матчу не вказані. Перший гол у матчі був забитий дортмундцем Доніеллом Маленом на п’ятій хвилині, задавши тон захопливому матчу. На 18-й хвилині Джуд Беллінгхем забив з пенальті, а всього за дві хвилини Себастьян Халлер знайшов задню стінку воріт, забивши свій перший гол у матчі. На цьому Халлер не зупинився: на 32-й хвилині він забив ще раз, забезпечивши Дортмунду комфортну перевагу в перерві. На початку другого тайму монхенгладбаська «Боруссія» замінила Ганнеса Вольфа на Ко Ітакуру. Дортмундці також зробили кілька замін, замінивши Рейніра Геррейро на Йонаса Раєрсон і С. Озкана на Матса Хуммельса. Монхенгладбах послідував цьому прикладу, замінивши Флоріана Нойхауса на Крістофа Крамера. На 68-й хвилині Дортмунд замінив Юліана Брандта на Марко Реуса.

Ще за хвилину вони замінили Доніеля Мальєна на Джованні Рейну. Монхенгладбах зробив кілька замін, випустивши Л. Штіндля замість Н. Нгуму і К. Коне замість Л. Нетца. На 75-й хвилині у ворота Монхенгладбаха було призначено пенальті, який реалізував Р. Бенсебаіні, заробивши перший гол у матчі. На 77-й хвилині Бенсебаіні отримав жовту картку. На 79-й хвилині Дортмунд замінив Себастьяна Халлера на Юссуфа Мукоко, а на 82-й хвилині Монхенгладбах замінив Н. Ельведі на Т. Янчке. На 85-й хвилині «Монхенгладбах», нарешті, знову опинився в сітці воріт: Л. Штіндль забив другий гол у матчі. Останні хвилини матчу були напруженими, а в перерві матчу жовту картку отримав гравець «Монхенгладбаха» К. Крамер. Однак останнє слово залишилося за дортмундцями: Джованні Рейна забив п’ятий і останній гол у ворота дортмундської «Боруссії». Загалом, матч став захопливою демонстрацією навичок і вмінь обох команд, і в підсумку перемога дісталася Дортмунду. Вболівальники та ентузіасти з нетерпінням чекатимуть майбутніх матчів між цими двома талановитими клубами Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аугсбург — Боруссія Д, Байєр — Боруссія М.