Айнтрахт — Майнц — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 22:35 13 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і ... Айнтрахт — Майнц — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і Майнц (Німеччина).

Айнтрахт - Майнц - 3:0. Чемпионат Германии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаАйнтрахт - Майнц - 3:0. Чемпионат Германии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 32-й тур

Айнтрахт (Німеччина) — Майнц (Німеччина) — 3:0 (2:0)
Голи: Камада (18), Бута (40), Р. Коло Муані (59)

Попередження: Стефан Белл (22), Тута (30), А. Ханче-Ольсен (38)

Огляд матчу Айнтрахт — Майнц:

Франкфуртський «Айнтрахт» здобув комфортну перемогу з рахунком 3:0 над командою «Майнц 05» у матчі Бундесліги, що відбувся на стадіоні «Дойче Банк Парк». Господарі поля розпочали гру впевнено і зуміли домінувати на полі в перші хвилини матчу. На 18-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» було призначено пенальті, який реалізував Д. Камада і вивів команду вперед. FSV Mainz 05 спробував відреагувати, але його стримала сильна оборона «Айнтрахта». У першому таймі почався шквал жовтих карток, одну з яких отримав С. Белл із «Майнц 05» на 22-й хвилині. Тута (Айнтрахт Франкфурт) також отримав вилучення на 30-й хвилині, а А. Ханче-Ольсен і А. Качі (ФСВ Майнц 05) отримали жовті картки на 38-й хвилині. Ближче до кінця тайму «Айнтрахт Франкфурт» подвоїв свою перевагу на 40-й хвилині завдяки голу Бути.

FSV Mainz 05 не зміг відігратися, і перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь «Айнтрахта». Після перерви франкфуртський «Айнтрахт» продовжив розпочате і на 59-й хвилині збільшив свою перевагу в рахунку, відзначився Р. Коло Муані. FSV Mainz 05 спробував відігратися, але не зміг влучити у площину воріт. В останні 20 хвилин матчу обидві команди провели шквал замін. FSV Майнц 05 випустив на поле М. Інгвартсена, Лі Чже Суна і А. Мартіна, а Айнтрахт Франкфурт ввів у гру С. Роде, Й. Ліндстрема і А. Туре. Коли до кінця матчу залишалося кілька хвилин, «Айнтрахт Франкфурт» зробив дві останні заміни: Д. Камада поступився місцем П. Ааронсону, а Бута був замінений на Т. Чендлера. Матч завершився комфортною перемогою франкфуртського «Айнтрахта» з рахунком 3:0, який у наступному матчі прагнутиме розвинути цей результат. FSV Mainz 05, з іншого боку, сподівається відігратися після поразки в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шальке — Айнтрахт, Майнц — Штутгарт.