Бохум — Аугсбург — 3:2. Чемпіонат Німеччини, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 22:37 13 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і ... Бохум — Аугсбург — 3:2. Чемпіонат Німеччини, 32-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 32-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і Аугсбург (Німеччина).

Бохум - Аугсбург - 3:2. Чемпионат Германии, 32-й тур. Обзор матча, статистикаБохум - Аугсбург - 3:2. Чемпионат Германии, 32-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 32-й тур

Бохум (Німеччина) — Аугсбург (Німеччина) — 3:2 (1:1)
Голи: C. Антві-Аджей (2), Джеффрі Гувелеу (59), Ентоні Лосілла (62) — А. Майєр (29)

Предупредження: Стафілідіс (4), Бауер (32), П. Хофманн (50)

Огляд матчу Бохум — Аугсбург:

Матч між ВФЛ Бохум і ФК Аугсбург у Бундеслізі виявився захопливим поєдинком, у якому на стадіоні «Воновія Рурштадіон» було забито п’ять голів і відбулося безліч інших подій. Матч почався на ура: «ВФЛ Бохум» вийшов уперед уже на другій хвилині матчу. К. Антуї-Аджеї фантастичним ударом вивів «Бохум» уперед. Однак лише за дві хвилини потому господарі поля отримали удар: К. Стафілідіс отримав жовту картку.

Гра тривала у шаленому темпі, обидві сторони прагнули взяти матч під свій контроль. Однак саме «Аугсбургу» вдалося зрівняти рахунок на 29-й хвилині зусиллями А. Майєра. Гості продовжували тиснути, і на 32-й хвилині М. Бауер отримав жовту картку. На 36-й хвилині «Бохум» зробив заміну: Стафілідіс був замінений на К. Штогера. Штогера. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1. Другий тайм почався з того, що на 50-й хвилині П. Хофманн отримав жовту картку. Потім матч прийняв драматичний оборот на 59-й хвилині, коли Й. Гувелеув забив власний гол, знову вивівши «Бохум» уперед. Однак «Бохуму» вдалося відігратися, і А. Лосілья зрівняв рахунок на 62-й хвилині. На 68-й хвилині ФК «Аугсбург» здійснив дві заміни: М. Беріша і М. Бауера замінили І. Кардона і Р. Гумні відповідно. На 76-й хвилині Гамні отримав жовту картку, а Антуї-Аджеї був замінений на Г. Хольтманна. Бохум і Аугсбург зробили низку замін у другому таймі: Е. Рекшбекай замінив Р. Вейгу в Аугсбурзі, а К. Шлоттербек замінив Д. Гайнца в Бохумі. Гра, здавалося, йшла до нічиєї, поки на 85-й хвилині К. Йебоа не забив гол, вивівши «Аугсбург» уперед. Бохум щосили намагався знайти рівний рахунок, але не зміг цього зробити. Гра закінчилася перемогою «Аугсбурга» з рахунком 3:2. М. Ріманн із «Бохума» отримав жовту картку на 90-й хвилині. Загалом, це був захопливий матч, у якому обидві сторони виклалися на повну. У підсумку заслужену перемогу здобув ФК Аугсбург, але «Бохум» зробить висновки зі свого виступу і постарається відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Герта — Бохум, Аугсбург — Боруссія Д.