Вільярреал — Атлетик — 5:1. Чемпіонат Іспанії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 22:39 13 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал — Атлетик — 5:1. Чемпіонат Іспанії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Атлетик (Більбао).

Вильярреал - Атлетик - 5:1. Чемпионат Испании, 34-й тур. Обзор матча, статистикаВильярреал - Атлетик - 5:1. Чемпионат Испании, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 34-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Атлетик (Більбао) — 5:1 (2:1)
Голи: Баена (24), Н. Джексон (37), Н. Джексон (50), A. Paredes (61), Баена (90+1) — Сансет (45+3)

Попередження: Етьєн Капуе (1), Пау Торрес (45+3), Парехо (45), A. Paredes (54), Еррера (54), Педраса (58), Вільямс (68)

Огляд матчу Вільярреал — Атлетик:

У захопливому матчі Ла Ліги на «Естадіо де ла Сераміка» «Вільярреал» зустрівся з «Атлетік Клуж». Незважаючи на невпевнений початок матчу, першу жовту картку за гру було отримано вже за хвилину, коли гравця «Вільярреала» Етьєна Капуе було вилучено з поля. Проте господарям поля вдалося першими вийти з глухого кута: на 24-й хвилині гол забив Алейкс Баена. Трохи більше десяти хвилин потому «Вільярреал» подвоїв свою перевагу завдяки голу Натаніеля Джексона. У перерві гра була напруженою, адже гравець «Вільярреала» Дані Парехо отримав жовту картку. Але «Атлетік» отримав шанс відіграти гол із пенальті на 45-й хвилині, який реалізував Ойхан Сансет.

Попри спроби команди гостей відігратися, у другому таймі Вільярреал продовжував домінувати. Лише за п’ять хвилин Джексон поповнив свій рахунок другим голом у грі. Кілька жовтих карток було видано швидко, причому на 54-й хвилині попередження отримали Андер Еррера та Айтор Паредес із клубу «Атлетік». Вільярреал зробив першу заміну на 57-й хвилині, Капуе вийшов замість Рауля Террата. Але саме «Атлетік» постраждав від прикрого голу на 61-й хвилині, коли Паредес вразив власні ворота. Незважаючи на заміни в обох командах, Вільярреал продовжував домінувати, і останній гол Баєни на 90-й хвилині зробив остаточний рахунок 5:1. Загалом, це була видатна гра Вільярреала, особливо Джексона, який забив вражаючі два голи. Завдяки цій перемозі «Вільярреал» стане командою, за якою варто стежити в решті частини сезону Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Вільярреал, Атлетик — Сельта.