Осасуна — Альмерія — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-13 22:40 13 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна — Альмерія — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 34-й тур. Огляд матчу, статистика

13 травня відбувся один із матчів 34-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Альмерія (Іспанія).

Осасуна - Альмерия - 3:1. Чемпионат Испании, 34-й тур. Обзор матча, статистикаОсасуна - Альмерия - 3:1. Чемпионат Испании, 34-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 34-й тур

Осасуна (Памплона) — Альмерія (Іспанія) — 3:1 (0:0)
Голи: —

Огляд матчу Осасуна — Альмерія:

В один з останніх днів Ла Ліги «Осасуна» зустрілася з «Альмерією» в матчі, що проходив на стадіоні «Ель Садар». Перший тайм матчу закінчився з рахунком 0:0, і глядачі з нетерпінням чекали, що ж буде в другому таймі. Перша подія другого тайму сталася на 46-й хвилині, коли гравець «Осасуни» А. Будимир забив гол, подарувавши господарям поля перевагу. Лише через п’ять хвилин А. Еззальзулі з «Осасуни» забив ще один гол, збільшивши перевагу до двох м’ячів. На 59-й хвилині К. Барья з «Осасуни» був замінений, а його місце на полі зайняв М. Гомес. Альмерія зробила власну заміну на 67-й хвилині, коли Г. Мелеро був замінений на Ф. Портильо. Незабаром після цього «Альмерія» зробила ще дві заміни: Лео Баптістао і А. Ембарба замінили А. Пуйгмаля і Лазаро відповідно.

Осасуна зробила ще дві заміни на 71-й і 82-й хвилинах: А. Будимир і А. Еззальцулі залишили поле замість К. Авіли і Р. Гарсії відповідно. Альмерія також провела ще дві заміни на 73-й і 79-й хвилинах, випустивши К. де ла Хоса і Л. Робертоне. На 81-й хвилині гравець «Осасуни» М. Гомес забив гол, здавалося б, поставивши крапку в матчі для «Альмерії». Проте всього за хвилину Лазаро забив гол за «Альмерію», зробивши рахунок 3:1. Осасуна зробила три останні заміни на 82-й хвилині, замінивши Х. Монкайолу, Р. Пенью і Д. Морено на П. Ібаньєса, Р. Гарсію і Р. Гарсію. Попри доблесні спроби «Альмерії» відігратися, «Осасуна» втримала перевагу і здобула перемогу з рахунком 3:1. Вболівальники «Естадіо Ель Садар» залишали стадіон з посмішками на обличчях, підбадьорюючи свою команду, яка святкувала перемогу у важкій боротьбі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Осасуна, Альмерія — Мальорка.